Powrót do S7-200

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

akcesoria

Ocena: 4.77 / 5 (183 głosy)
Akcesoria do PLC S7-200 - SIEMENS

Akcesoria do serii S7-200 to szereg bardzo różnych urządzeń i elementów, które są przeznaczone do współpracy z jednostkami głównymi czy też modułami.
 
W tej kategorii znajdują się między innymi:

  • Symulatory wejść,
  • Kable do podłączenia SIM,
  • Karty pamięci,
  • Czyste folie czołowe,
  • Kable do podłączeń modułów,
  • Panele operatorskie,
  • Moduły pamięci,

Powyższe elementy mają duże znaczenie dla funkcjonowania maszyn, w których się znajdują. Posłużą do ich rozbudowania i zwiększenia możliwości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tej kategorii.
 
Akcesoria S7-200 odznaczają się najwyższą jakością dostępną na rynku połączoną z atrakcyjną ceną. Wszystkie elementy zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów. Niezależnie od rodzaju będą działały bez zarzutów. To ogromna zaleta i zarazem przesłanka by się w nie wyposażyć. Jeżeli sobie Państwo zażyczą, będziemy w stanie sprowadzić akcesoria, których zazwyczaj nie sprzedajemy. Wystarczy tylko skontaktować się z nami.
 
Oprócz akcesoriów do serii S7-200 w naszym sklepie można zakupić inne urządzenia. Zachęcamy do odwiedzenia zakładek gdzie znajdują się  jednostki główne CPU, moduły specjalne czy też moduły binarne i analogowe.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6ES7272-0AA30-0YA1

Panel operatorski TD 200 TEXT DISPLAY. 2 LINES

Mikropanele SIMATIC są dedykowane do współpracy ze sterownikami PLC SIMATIC S7-200. Przeznaczone są dla zadań automatyki wymagających mniejszej wydajności. do sterowania operatorskiego i wizualizacji małych urządzeń i maszyn. Mikropanele SIMATIC stosuje się do wyświetlania meldunków i komunikatów alarmowych oraz do wprowadzania i odczytu danych procesowych.
Na zamówienie
Indeks: 6ES7298-0AA20-0BA3

Zestaw startowy CPU222 RELAY. ENGLISH

SIMATIC S7-200. ZESTAW STARTOWY. ZAWIERA: CPU 222 ZASILANE 100-230V AC (WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE). STEP7-MICRO/WIN V4.0. KABEL PC/PPI (USB/RS485). MODUŁ SYMULATORA ORAZ DOKUMENTACJĘ (WERSJA ANGIELSKA)
Na zamówienie