Powrót do S7-200

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

moduły specjalne

Ocena: 4.76 / 5 (51 głosy)
Moduły specjalne do SIEMENS S7-200

Moduły specjalne posiadają kilka cennych zastosowań, są więc bardzo uniwersalne. Umożliwiają między innymi podłączenie SIMATIC s7-200 do sieci industrial Ethernet, ftp klient/serwer, serwer http, klient e-mail. Mogą też służyć do kontroli silników krokowych i napędów servo, sterownie w otwartej pętli. Warto więc w nie zainwestować i przekonać się o ich zaletach.
 
Specjalne moduły powstały w zakładach SIEMENS, jest to bardzo uznany wytwórca tego typu sprzętu. Ta informacja jest dla państwa bardzo cenna, oznacza, że wszystkie modele tych modułów charakteryzują się najwyższą jakością. Ich użycie w maszynie niesie ze sobą same korzyści. Urządzenia staną się dużo bardziej wydajne i dużo mniej awaryjne, to z kolei zwiększy zyski każdej firmy.
 
Moduł specjalny zajmuje bardzo wysokie miejsce w naszej ofercie, lecz to tylko jedna z propozycji, do Państwa dyspozycji jest znacznie więcej urządzeń. Są to między innymi:

Wszystkie opisywane powyżej urządzenia to wysoka jakość i atrakcyjna cena w jednym.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6GK7243-1EX01-0XE0

SIMATIC NET, Ethernet - Moduł Komunikacy

Producent: Siemens
SIMATIC NET. PROCESOR KOMUNIKACYJNY CP 243-1 UMOŻLIWIAJĄCY PODŁĄCZENIE SIMATIC S7-200 (CPU S7-22X) DO SIECI INDUSTRIAL ETHERNET- FTP KLIENT/SERWER. SERWER HTTP. KLIENT E-MAIL
Na zamówienie
Indeks: 6ES7241-1AA22-0XA0

SIMATIC S7-200. moduł komunikacji EM 241

Producent: Siemens
SIMATIC S7-200. MODEM MODULE ANALOG MODEM. FOR PPI PROTOCOL. MODBUS MASTER/SLAVE PROTOCOL. MESSAGING TO MOBILE OR PAGER. S7-200-TO-S7-200 COMMUNICATION. CALL BACK FUNCTION. PASSWORD
Na zamówienie