SIEMENS

Ocena: 4.80 / 5 (1826 głosy)
Sterowniki programowalne PLC SIEMENS

Programowalne Sterowniki Logiczne (PLC) to uniwersalne urządzenia mikroprocesorowe przeznaczone do sterowania pracą maszyny lub procesu technologicznego. Niezwykle ważna rola sterowników PLC wymaga dokładnego dopasowania do określonego obiektu sterowania. Dzieje się to poprzez wprowadzenie do pamięci danego urządzenia żądanego algorytmu działania.

Sterowniki z programowalną pamięcią posiadają procesor, który umożliwia kontrolę i sterowanie danym urządzeniem, poprzez wykonywanie niezbędnych operacji logicznych. Prawidłowo zainstalowany na komputerze IBM lub komputerze przemysłowym z magistralą, sterownik PLC wyposaża się w odpowiednią liczbę układów wejściowych, których zadaniem jest zbieranie informacji o stanie danego urządzenia oraz odpowiednią liczbę i rodzaj układów wyjściowych posiadających elementy sygnalizujące i wykonawcze. To wszystko umożliwia niezliczoną liczbę zadań, które za pomocą sterownika PLC mogą wykonywać urządzenia przemysłowe.

Oferujemy Państwu sterowniki programowalne PLC jednej z wiodących na rynku firm Siemens. W naszym sklepie znajdą Państwo najlepszej jakości sterowniki tej firmy m.in. LOGO!, S7-1200 oraz S7-200 wraz ze wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do ich prawidłowego funkcjonowania.

Dzięki tym niezwykle inteligentnym sterownikom będą mogli Państwo łatwo i skutecznie zaprogramować działanie maszyn w przemyśle, rolnictwie lub ogrodnictwie, czy też użyć ich do sterowania oświetlenia, napędu rolet i drzwi we własnym gospodarstwie domowym. Gwarantuje to Państwu nie tylko wygodę, ale również optymalizację czasu projektowania oraz uruchamiania instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi pod nr telefonu 730 35 35 35, adresem e-mail handlowy@ebmia.pl.

Rozwiń opis
Zwiń opis