Powrót do LOGO!

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

akcesoria

Ocena: 4.88 / 5 (73 głosy)
Akcesoria do sterowników SIEMENS LOGO!

Moduł logiczny LOGO! to niezwykle funkcjonalny i prosty w obsłudze sterownik, który usprawnia pracę maszyn w przemyśle, ogrodnictwie czy rolnictwie ale również pozwala sterować napędami rolet, drzwiami, wentylatorami czy oświetleniem, a zatem doskonale sprawdza się w codziennym życiu. Dzięki dobrze zainstalowanemu sterownikowi, który obsługuje się bardzo intuicyjnie, można zoptymalizować czas projektowania oraz uruchamiania instalacji przy jednoczesnym zminimalizowaniu nakładów wykonanych połączeń elektrycznych. Zaś po dodaniu do modułu podstawowego modułów rozszerzonych zastosowanie i zalety korzystania ze sterownika LOGO! stają się jeszcze większe.

Aby usprawnić działanie modułu logicznego LOGO! udostępniliśmy dla Państwa szeroką gamę akcesoriów LOGO! ułatwiających działanie sterownika. Wykonane ze starannie dobranych materiałów przez renomowanego producenta gwarantują najwyższą jakość i sprawność.

W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi takie akcesoria LOGO!, jak wyświetlacze LOGO! TD umożliwiające wyświetlanie parametrów i wartości w programie LOGO! oraz zadawanie nowych wartości, a także kable łączące wyświetlacz TD z modułem logicznym LOGO!. Ponadto oferujemy różnego rodzaju obudowy montażowe pełniące funkcję ochronne frontów modułów LOGO!, karty pamięci oraz kable PC. Udostępniamy również programatory LOGO! służące do wielokrotnego jednoczesnego kopiowania.

To wszystko oraz wiele innych urządzeń LOGO! oferujemy w rozsądnych cenach oraz najwyższej jakości działania. Poza tym jeśli poszukiwanego produktu nie znajdą Państwo w naszym asortymencie istnieje możliwość sprowadzenia danej części na zamówienie klienta.

W tym celu, jak i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi, którzy pozostają do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 730 35 35 35 lub adresem e-mail handlowy@ebmia.pl

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6AG1057-1AA00-0AA1

LOGO! Obudowa montażowa długa

Producent: Siemens
Obudowy ochronne do zabudowy na drzwiach szafy sterującej: ochrona od frontu IP65 (IP30 bez szyby). 4 TE lub 8 TE (opcjonalnie z przyciskami zewnętrznymi)
Na zamówienie
Indeks: 6AG1057-1AA00-0AA0

LOGO! Obudowa montażowa krótka

Producent: Siemens
Obudowy ochronne do zabudowy na drzwiach szafy sterującej: ochrona od frontu IP65 (IP30 bez szyby). 4 TE lub 8 TE (opcjonalnie z przyciskami zewnętrznymi)
Na zamówienie
Indeks: 6ED1057-1AA00-0BA0

LOGO! PC-Kabel RS232

Producent: Siemens
LOGO! PC-Kabel służy do bezpośredniego podłączenia komputera PC z LOGO! poprzez RS232. celem wgrania lub odczytu programu z LOGO!. Wykorzystywany jest również do badania statusu pracy programu w LOGO!
Na zamówienie
Indeks: 6AG1057-1AA01-0AA5

LOGO! Programator pamięci

Producent: Siemens
LOGO! Programator służy do wielokrotnego jednoczesnego kopiowania programu: kopiowanie z modułu wzorcowego. przygotowanie za pomocą LOGO! Soft Comfort
Na zamówienie