LOGO!

Ocena: 4.81 / 5 (474 głosy)
Sterowniki PLC SIEMENS - LOGO!

Moduł logiczny LOGO! to niezwykle inteligenta aplikacja mogąca służyć nie tylko jako sterownik w przemyśle, ale również jako sterownik oświetlenia, napędu rolet, drzwi itp. Główną zaletą jego stosowania jest oszczędność. Dzięki wykorzystaniu inteligentnych sterowników LOGO! można zoptymalizować czas projektowania oraz uruchamiania instalacji przy jednoczesnym zminimalizowaniu nakładów wykonywania połączeń elektrycznych.

Z tego powodu LOGO! posiada mnóstwo możliwości wykorzystania, zarówno w automatyce budynków, w przemyśle, rolnictwie czy ogrodnictwie, jak również w gospodarstwie domowym czy do zabezpieczenia maszyn i mienia. Dodatkowo przy zastosowaniu oprogramowania narzędziowego LOGO! SoftComfort obsługa tego sterownika staje się niezwykle prosta i intuicyjna.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment niezbędny do zainstalowania i prawidłowego funkcjonowania sterownika LOGO!. Oferujemy Państwu różnorodne zestawy startowe, idealnie sprawdzające się zwłaszcza przy pierwszej styczność z LOGO!, składające  się z modułu logicznego Logo, kabla do programowania oraz oprogramowania Logo SoftComfort, z polską wersją oprogramowania, a także moduły podstawowe, moduły binarne, analogowe i komunikacyjne oraz różnorodne programy i zasilacze oraz inne akcesoria niezbędne i ułatwiające korzystanie ze sterownika logicznego LOGO!.

Niezwykle duża funkcjonalność LOGO! Została potwierdzona w milionach aplikacji na całym świecie. Dlatego warto zainwestować w opanowanie tego sterownika, który może ułatwić pracę i życie codzienne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sterowników i akcesoriów LOGO!. Gwarantujemy wysoką jakość oraz sprawność zakupionych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi doradcy handlowi są do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 730 35 35 35 oraz adresem e-mail handlowy@ebmia.pl

Rozwiń opis
Zwiń opis