Powrót do LOGO!

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

programy

Ocena: 4.75 / 5 (24 głosy)
Programy do sterowników serii LOGO!

W dobie rozwoju technologicznego prawie każde urządzenie, program potrzebują czegoś co wesprze i usprawni ich działanie. Między innymi taką rolę pełnią oprogramowania, które stanowią narzędzie do tworzenia, edycji i zabezpieczenia danego programu. Właśnie po to zostało stworzone oprogramowanie LOGO! SoftComfort.

SoftComfort stanowi niezwykle łatwe w obsłudze oprogramowanie, które organizuje pracę modułu logicznego LOGO!. Niezwykle intuicyjny interfejs pozwala w dowolny sposób łączyć gotowe bloki funkcyjne między sobą. Ponadto posiada wbudowaną funkcję tworzenia dokumentacji powykonawczej zrealizowanego projektu, a wbudowany symulator pozwala w łatwy sposób sprawdzić poprawność przygotowanego programu.

Dodatkowymi udogodnieniami LOGO! SoftComfort są takie funkcje jak tłumienie zakłóceń sygnału analogowego, pomiar czasu dla sygnału zdefiniowanego na wejściu, możliwość uzyskania wartości średniej sygnału analogowego w danym czasie czy załączania i wyjścia pomiędzy wschodem i zachodem słońca, w zależności od lokalizacji i inne.

Program LOGO! SoftComfort dostępny w dwóch wersjach v5.0 oraz v7.0 jest niezwykle prosty w obsłudze i zawiera zrozumiałą instrukcję, tak aby mógł z niego skorzystać każdy potencjalny użytkownik. Dzięki temu pozwala sprawnie zaprogramować dany sterownik oraz tworzyć gotowe układy na wiele różnych sposobów. Dodatkowo oprogramowanie LOGO! Soft wskazuje użytkownikowi błędy zapobiegając ich popełnieniu poprzez wyświetlenie odpowiedniego komunikatu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oprogramowania LOGO!. Na stronie znajdą Państwo również bogaty wybór pozostałych akcesoriów niezbędnych i ułatwiających działanie modułu logicznego LOGO!.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 730 35 35 35 lub adresem e-mail handlowy@ebmia.pl

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6ED1058-0BA01-0YA0

LOGO! oprogramowanie Soft Comfort v5.0

Producent: Siemens
Oprogramowanie LOGO! Soft Comfort V5 służące do przygotowania. testowania. edycji programu dla LOGO! Pracuje pod kontrolą różnych systemów operacyjnych Windows 95/98. NT 4.0. Me. 200 lub XP. MAC OS X10.2 z J2SE 1.4.1 oraz Lnux z J2SE 1.4.1. Zaletą oprogramowania LOGO! Soft Comfort jest wbudowany symulator. który umożliwia napisanie i sprawdzenie programu bez potrzeby zakupu modułu LOGO!
Na zamówienie
Indeks: 6ED1058-0BA02-0YA1

LOGO! oprogramowanie Soft Comfort v7.0

Producent: Siemens
LOGO! oprogramowanie Soft Comfort v7.0 Ulepszone fukncje referencyjne. Funkcje diagnostyczne. Poprawki w komentarzach. pozycjonowaniu. wybór funkcji. Wirtualna klawiatura. Kampatybilny z poprzednimi wersjami. Wprowadzono funkcję '-Macro" do funkcji użytkownika. Konfiguracja sieci włącznie z symulacją. Wyświetla raporty w testach online.
Na zamówienie