S7-1200

Ocena: 4.80 / 5 (723 głosy)
Sterowniki PLC SIEMENS S7-1200

SIMATIC S7-1200 to stosunkowo nowy modułowy sterownik przemysłowy, zbudowany przez renomowanego producenta Siemens z przeznaczeniem do małych i średnich aplikacji, które charakteryzują się elastyczną konfiguracją, dużą wydajnością obliczeniową przy niewielkich rozmiarach oraz uniwersalną konstrukcją. Projektując ten sterownik położono nacisk na to, aby komunikacja paneli operatorskich SIMATIC HMI oraz sterowników SIMATIC S7-1200 była jak najwydajniejsza, a projektowanie aplikacji łatwe i intuicyjne.

Dzięki temu sterownik SIMATIC S7-1200 może obsługiwać czytniki kodów paskowych, drukarki, komunikować się z komputerami PC, napędami czy modemami analogowymi i GSM. Ponadto sterownik SIMATIC S7-1200 wykorzystuje się do sterowania silnikami krokowymi lub serwonapędami, sterowania i regulacji ruchem a także do technologicznych pomiarów i zliczania.

Sterownik SIMATIC S7-1200 to niezwykle wydajny i funkcjonalny sterownik o rozległym zastosowaniu. Moduły przeznaczone do tych sterowników są małe, co ułatwia ich montaż nawet w niewielkich przestrzeniach. Zintegrowany interfejs eliminuje konieczność stosowania kabli do programowania oraz dodatkowego modułu Ethernet co zmniejsza koszty, a wbudowana obsługa wejść/wyjść analogowych czyni zbędnym stosowanie modułów specjalnych.

W naszym sklepie oferujemy Państwu najwyższej jakości sterowniki SIMATIC S7-1200 wraz niezbędnymi do ich funkcjonowania akcesoriami. Dostępne proste w obsłudze zestawy startowe, jednostki CPU, moduły binarne, analogowe i komunikacyjne oraz pozostałe akcesoria zakupią Państwo w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi. Gotowi, aby udzielić niezbędnych informacji pozostają do Państwa dyspozycji pod nr telefonu nr telefonu 730 35 35 35 lub adresem e-mail handlowy@ebmia.pl

Rozwiń opis
Zwiń opis