Precyzyjne wałki do łożysk liniowych

Precyzyjne wałki do łożysk liniowych

Dla uzyskania ekonomicznych i niezawodnych prowadzeń liniowych, koniecznym elementem są precyzyjne wałki do łożysk liniowych. Odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą trwałością, co jest niezwykle istotne w tym rodzaju prac. Taką wytrzymałość i twardość materiału uzyskuje się poprzez hartowanie na głębokościach 0,4 mm do 3,2 mm.

Każdy wałek zapewnia możliwość kształtowania wewnętrznej warstwy, dzięki równomiernemu utwardzaniu. Wałek wykonany jest w tolerancji h6 oraz posiada chropowatość powierzchni 0.30um Ra.

Precyzyjne wałki do łożysk liniowych odznaczają się szeroką funkcjonalnością. Można je stosować także jako tłoczyska silników. Wałki różnią się od siebie również materiałem, z jakiego zostały wykonane. Mamy więc wałki drążone, wałki ze stali nierdzewnej i wałki ze stali chromowanej.

Wszystkie dostępne są w naszej ofercie, w bardzo dobrej proporcji stosunku do ceny. Gwarantujemy wysokie zadowolenie z zakupu naszych wałków do łożysk linowych, ale także wielu innych elementów, jakie są w naszym asortymencie. 

Parametry wałków

  • Twardość powierzchni: 60 HRC
  • Tolerancja wykonania: h6
  • Chropowatość powierzchni: 0.30um Ra
  • Głębokość zahartowania: 0,4-3,2mm
  • Maksymalna dostępna średnica wałka: 110mm
Rozwiń opis
Zwiń opis
Precyzyjne wałki do łożysk liniowych
Rysunek techniczny