Filtruj

Średnica wałka d [mm]

Średnica wałka d [mm]

Tolerancja

Tolerancja

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Wałki nierdzewne

Wałki prowadzące do łożysk liniowych - nierdzewne

Aby mówić o niezawodnych oraz ekonomicznych rozwiązaniach liniowych, musimy mieć następujące elementy: łożyska liniowe, podpory wałków, obudowy łożysk. Idealna twardość na całej powierzchni wałków gwarantowana jest przez proces hartowania indukcyjnego na głębokość od 0,4 mm do 3,2 mm. Dzięki temu można też obrabiać rdzeń pręta.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, m.in. właśnie precyzyjne wałki do łożysk liniowych nierdzewne, są wysokiej jakości i oczekiwanej twardości, dlatego doskonale nadają się do prac w trudnych i wymagających warunkach. Gwarantują doskonałe przemieszczanie się po całej powierzchni konstrukcji. 

Precyzyjne wałki do łożysk liniowych nierdzewne to także znakomite parametry techniczne, dzięki którym możliwe jest ich dostosowanie do określonego zakresu wykonywanych prac.

W naszym asortymencie posiadamy ponadto wałki chromowane i wałki drążone, a więc różniące się od siebie rodzajem materiału. Zapewniamy atrakcyjne ceny i wysoką jakość naszych produktów, która zagwarantowana jest renomowaną marką producenta.
Wałki docinane są z tolerancją do 5 mm

Rozwiń opis
Zwiń opis
Wałki prowadzące do łożysk liniowych - nierdzewne
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.