Filtruj

Średnica wałka d [mm]

Średnica wałka d [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Wałki drążone

Wałki prowadzące do łożysk liniowych - drążone

Średnica wewnętrzna, jest wymiarem nietolerowany i może się różnić od wartości podanej w tabeli w celu ustalenia rzeczywistej średnicy wewnętrznej prosimy, o kontakt z działem handlowym 

Precyzyjne wałki do łożysk liniowych drążone to jedne z wielu elementów niezbędnych do rozwiązań liniowych. Obok łożysk liniowych, istotne są też podpory wałków i obudowy łożysk.

Głębokość hartowania indukcyjnego od 0,4 mm do 3,2 mm to konieczność, dzięki której istnieje możliwość dowolnego obrabiania rdzenia wałka, a także wykonywania wałków drążonych do łożysk liniowych. Jedną z głównych cech wałków do łożysk liniowych drążonych jest zmniejszenie wagi konstrukcji i możliwość dowolnego dostosowywania różnych rozwiązań.

Precyzyjne wałki do łożysk liniowych drążone zapewniają ponadto wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, stąd mogą być wykorzystywane w zakładach produkcyjny i fabrykach, gdzie istnieje wysokie nagromadzenie pyłu oraz zanieczyszczeń. Wałki te zapewniają idealne parametry techniczne, z których jednym z najważniejszych jest gładkość.

W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje wałków do łożysk liniowych, jak wałki chromowane i wałki nierdzewne.

Cena widoczna w tabeli jest cena za 1mb.

Wałki docinane są z tolerancją do 5 mm

Rozwiń opis
Zwiń opis
Wałki prowadzące do łożysk liniowych - drążone
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.