Węże techniczne do kontaktu z żywnością

Węże techniczne do kontaktu z żywnością

W naszej ofercie znajdują się także węże techniczne do kontaktu z żywnością. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę węży technicznych, które swoje zastosowanie znajdują w przypadku gdy należy użyć węża technicznego, którego użyć można w przypadku gdy wąż ten będzie miał kontakt z żywnością. Węże, których używamy w takich sytuacjach - na przykład do wykorzystania w przemyśle spożywczym - charakteryzują się przede wszystkim tym, że zostały zrobione z odpowiedniego materiału, który gwarantuje bezpieczeństwo produktów spożywczych, które mają kontakt z tego typu wężami. Aby spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa węże tego typu przechodzą odpowiednie testy - które powodują, że uzyskują one atesty na przykład Unii Europejskiej czy też inne odpowiednie certyfikaty na przykład zgodności z normami ISO.
 
Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego węża, w łatwy i szybki sposób podzieliliśmy węże dostępne w naszym sklepie podzieliśmy na kilka podkategorii. Możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie węże PUR SR, SOL, SP, PVC Vaccum i PUR Vacuum. W ofercie mamy wiele różnych rodzajów węży, które nadają się do kontaktu z żywnością. Mamy więc na przykład węże techniczne typu rękaw prosty, rękaw folia. W ofercie są także węże o różnych ciężarach - od węży technicznych do kontaktu z żywnością, lekkich poprzez średnio ciężkie i bardzo ciężkie. Wszystkie nasze produkty zostały opisane w ten sposób aby maksymalnie ułatwić Państwu wybór i jednocześnie by było możliwe łatwe porównywanie ich między sobą.
 
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta w celu wybrania odpowiedniego węża technicznego do kontaktu z żywnością. Nasi specjaliści w dziale obsługi klienta z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości tak aby ułatwić Państwu wybranie odpowiedniego węża technicznego, który spełniać będzie wszystkie Państwa potrzeby i odpowiadać Państwa potrzebom.

Rozwiń opis
Zwiń opis