PUR SP

Węże techniczne do kontaktu z żywnością - PUR SP Węże techniczne do kontaktu z żywnością - PUR SP to kolejna kategoria węży, które nadają się doskonale do kontaktu z żywnością. Tego typu węży techniczne używane są bardzo często w przypadku gdy korzystamy z nich w produkcji w przemyśle spożywczym. Wszystkie węże techniczne, które przygotowane są do kontaktu z żywnością zostały przygotowane w ten sposób, by wszystkie materiały użyte do ich produkcji były atestowane i posiadały odpowiednie certyfikaty - na przykład z Unii Europejskiej aby dobrze nadawały się do produkcji w przemyśle spożywczym i wszędzie tam gdzie możliwy jest kontakt z żywnością różnego typu.
 
Węże techniczne do kontaktu z żywnością - PUR podzieliliśmy na kilka mniejszych podkategorii tak aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego węża - dopasowanego do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo na przykład węże proste, z rękawem lekkim, z rękawem foliowym. Mamy także w naszym sklepie węże próżniowe oraz super próżniowe. Mamy także w sklepie węże o różnej wadze o węży lekki poprzez średnie i super ciężkie.

W przypadku naszych węży mamy informacje o tym gdzie poszczególne węzę mogą znaleźć swoje zastosowanie. Wiele z naszych węży jest używanych do przesyłania ziarna zbóż, cukru, mąki i innych suchych artykułów spożywczych. Często używane są także jako końcówki instalacji odciągowych i odpylających czy jako rękawy spustowe w zbiornika, silosach czy elewatorach. Podajemy także materiał, z którego wyprodukowany został wąż - tak byście mieli Państwo pewność, że jest to materiał odpowiedni do kontaktu z żywnością - często jest to na przykład poliuretan poliestrowy o grubości od 3 do 4 milimetrów. Dla każdego z naszych węży technicznych do kontaktu z żywnością podajemy również informację o odporności na substancje chemiczne w specjalnie przygotowanej do tego celu tabeli.
Rozwiń opis
Zwiń opis