• Obniżka
Wspornik końcowy wałka liniowego SK40

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK40

Indeks: SK40
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków SK
EAN: 0089925895847
Waga: 0.42 kg
128 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:40
h [mm]:60
E [mm]:57
Długość W [mm]:114
Wysokość F [mm]:96
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
Promocja
Stara cena: 29,75 zł
27,67 zł
Cena Brutto / szt.

22,49 zł bez VAT

Najniższa cena produktu 27,67 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,75 zł

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego SK40

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego SK40 to niezwykle przydatny element w maszynach obróbczych, systemach transportu przenośnikowego, maszynach drukujących i pakujących, urządzeniach przemysłowych oraz systemach napędowych. Jego głównym zadaniem jest stabilne podtrzymywanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi 40 mm
  • Wysokość całkowita wspornika 96 mm
  • Wysokość montażowa wałka 60 mm

Zastosowanie:

Wsporniki końcowe wałków znajdują zastosowanie w różnych branżach przemysłowych, takich jak obróbka metali, transport przenośnikowy, drukowanie i pakowanie, a także w systemach napędowych. Są one niezbędne w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki, gdzie służą do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wsporniki wałka są również używane jako elementy nośne w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służą do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Wsporniki wałka są kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK40 to niezwykle przydatny element w różnych branżach przemysłowych. Jego głównym zadaniem jest stabilne podtrzymywanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wsporniki wałka zapewniają stabilność, płynność działania, ograniczenie wibracji, łatwość montażu, uniwersalność, trwałość i odporność, regulację oraz koszt efektywność. Są one wszechstronnymi rozwiązaniami, które mogą być używane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Wsporniki końcowe wałków SK
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
40
h [mm]
60
E [mm]
57
Długość W [mm]
114
Wysokość F [mm]
96
G [mm]
15
P [mm]
60
Długość L [mm]
36
B [mm]
90
S [mm]
11
Śruba zaciskowa
M8
śruba montaż.
M10
śr. wałka [mm]
40