• Obniżka
Wspornik końcowy wałka liniowego SK10

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK10

Indeks: SK10
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków SK
EAN: 0089925895779
Waga: 0.03 kg
155 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:10
h [mm]:20
E [mm]:21
Długość W [mm]:42
Wysokość F [mm]:32.8
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
Promocja
Stara cena: 5,72 zł
5,32 zł
Cena Brutto / szt.

4,32 zł bez VAT

Najniższa cena produktu 5,32 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 5,72 zł

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego SK10

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego SK10 to niezwykle przydatny element w maszynach przemysłowych. Służy on do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wspornik ten jest wykonany z anodowanego aluminium, co sprawia, że jest lekki, trwały i odporny na warunki pracy w środowiskach przemysłowych. Wysokość całkowita wspornika wynosi 32.8 mm, a wysokość montażowa wałka to 20 mm. Otwór montażowy na wałek ma średnicę fi 10 mm.

Dane techniczne:

- Otwór montażowy na wałek fi 10 mm

- Wysokość całkowita wspornika 32.8 mm

- Wysokość montażowa wałka 20 mm

Zastosowanie:

Wsporniki końcowe wałków znajdują zastosowanie w różnych branżach przemysłowych. Są one często stosowane w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Wsporniki wałka są również używane jako elementy nośne w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służą do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Są one również kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK10 to niezwykle przydatny element w maszynach przemysłowych. Dzięki niemu możliwe jest stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wspornik ten jest wykonany z anodowanego aluminium, co sprawia, że jest lekki, trwały i odporny na warunki pracy w środowiskach przemysłowych. Jego uniwersalność i kosztowość sprawiają, że jest on atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków SK
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
10
h [mm]
20
E [mm]
21
Długość W [mm]
42
Wysokość F [mm]
32.8
G [mm]
6
P [mm]
18
Długość L [mm]
14
B [mm]
32
S [mm]
5.5
Śruba zaciskowa
M4
śruba montaż.
M5
śr. wałka [mm]
10