Wspornik końcowy wałka liniowego SK50

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK50

Indeks: SK50
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków SK
EAN: 0089925895854
Waga: 0.83 kg
12 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:50
h [mm]:70
E [mm]:63
Długość W [mm]:126
Wysokość F [mm]:120
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
65,81 zł
Cena Brutto / szt.

53,50 zł bez VAT

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego SK50

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego SK50 to niezwykle przydatny element w maszynach obróbczych, systemach transportu przenośnikowego, maszynach drukujących i pakujących, urządzeniach przemysłowych oraz systemach napędowych. Jego głównym zadaniem jest stabilne podtrzymywanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi 50 mm
  • Wysokość całkowita wspornika 120 mm
  • Wysokość montażowa wałka 70 mm

Zastosowanie:

Wsporniki końcowe wałków znajdują zastosowanie w różnych branżach przemysłowych, takich jak obróbka metali, transport przenośnikowy, drukowanie i pakowanie, a także w systemach napędowych. Są one niezbędne w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki, gdzie służą do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wsporniki wałka są również używane jako elementy nośne w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służą do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Wsporniki wałka są kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego SK50 to niezwykle przydatny element w różnych branżach przemysłowych. Jego głównym zadaniem jest stabilne podtrzymywanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wsporniki wałka zapewniają stabilność, płynność działania, ograniczenie wibracji, łatwość montażu, uniwersalność, trwałość i odporność, regulację oraz koszt efektywność. Są one wszechstronnymi rozwiązaniami, które mogą być używane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Wsporniki końcowe wałków SK
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
50
h [mm]
70
E [mm]
63
Długość W [mm]
126
Wysokość F [mm]
120
G [mm]
18
P [mm]
74
Długość L [mm]
40
B [mm]
100
S [mm]
14
Śruba zaciskowa
M12
śruba montaż.
M12
śr. wałka [mm]
50