ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
PayU
Rzetelna firma
TAX FREE

Pokrętła zaciskowe

Oceń jako pierwszy (0 głosów)    Zaloguj się, aby ocenić.
Pokrętła zaciskoweOferta sklepu EBMiA obejmuje szeroki zakres różnego rodzaju pokręteł maszynowych. Pokrętła stosowane mogą być jako systemy zabezpieczające, kalibrujące, sterujące oraz uchwyty i wszelkiego rodzaju mocowania. W ofercie sklepu znajdują się pokrętła z rączką typu VCT i VCT.p, wraz z otworem gwintowanym do nakręcania, a także pokrętła typu BT, typ p i fp z gwintowanym trzpieniem lub otworem.
 
Wszystkie pokrętła w ofercie zostały wyprodukowane przez markowych producentów. Cechują się wytrzymałością i trwałością, zapewniając stabilność oraz dużą trwałość. Pokrętła maszynowe są podstawowymi częściami stosowanymi do mocowania różnego rodzaju modułów, jako elementy ustawiające lub umożliwiające swobodną kalibrację modułem czy też częścią maszyny. Od dłuższego już czasu, pokrętła zaciskowe stosowane są również jako elementy do zabezpieczania drzwi lub otworów w maszynach. Oferta EBMiA obejmuje szereg nowoczesnych pokręteł, które można zastosować w bardzo szerokim zakresie.
Pokrętła VCT
kategoria_images/pokretla-vct-elesa.jpg
Pokrętła VCT.p
kategoria_images/pokretla-vct-p-elesa.jpg
Pokrętła BT
kategoria_images/pokretla-bt-elesa.jpg
Pokrętła BT.p
kategoria_images/pokretla-bt-p.jpg
Pokrętła BT.fp
kategoria_images/pokretla-bt-fp.jpg
Pokrętła zaciskowe VL.140
kategoria_images/vl140.jpg
Pokrętła zaciskowe VL.640 FP
kategoria_images/vl640.png
Pokrętła zaciskowe VL.140 FP
kategoria_images/vl640.png
Pokrętła zaciskowe VR.FP
kategoria_images/vrfp.jpg
Pokrętła zaciskowe DIN 6336
kategoria_images/din 6336.jpg
Pokrętła zaciskowe DIN 6336 stal nierdzewna
kategoria_images/din 6336ni22.gif
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.