Dla spawalnictwa

Dla spawalnictwa Spawanie to łączenie ze sobą dwóch elementów materiałów, które pod wpływem wysokiej temperatury zaczynają się topić. Są to głównie wszelkiego rodzaju metale oraz ich stopy. Czasem używa się w tym celu dodatkowe spoiwa, aczkolwiek istnieje możliwość spawania bez drutu spawalniczego.

Aby proces spawania przebiegał bez żadnych komplikacji i problemów, konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów antyodpryskowych. Jego zadaniem jest ochrona powierzchni spawanych przed nadmiernym wtapianiem się odprysków podczas spawania. Wydłuża ich żywotność, chroni uchwyty montażowe szybkomocujące. Co ważne, środek antykorozyjny wpływa także na zachowanie żywotności dysz spawalniczych i końcówek prądowych. W przypadku, gdy jednak pojawią się odpryski podczas spawania, preparat doskonale i w łatwy sposób sobie z tym poradzi. Usuwa wtopione już odpryski poprzez potarcie spawanej powierzchni szczotką. Środek ma jeszcze jedną zaletę, a mianowicie daje dużą oszczędność czasu  i jest bardziej ekonomiczny, niż późniejsze szlifowanie, które należałoby przeprowadzić. Preparat nie zawiera silikonu i gwarantuje, że uzyskane powierzchnie nie są chropowate, dlatego można je z powodzeniem malować, nakładać farbę bez obaw, że zostanie ona odrzucona.

W naszym sklepie polecamy więcej produktów, które wspomagają proces spawania, jaki sam w sobie wymaga dużej precyzji i nakładów pracy. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych preparatów, ponieważ są one specjalnie wyselekcjonowane.

Polecamy preparaty zaawansowanego przeznaczenia oraz takie, które sprawdzą się do użytku własnego w domowych warsztatach. Są to na przykład silikony i masy silikonowe, preparaty i środki smarne, żywice epoksydowe, preparaty do czyszczenia ekranów LCD i wiele innych. Warto zapoznać się z pełną ofertą sklepu i dokonać zakupu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybki kontakt, a także doradztwo oraz pomoc podczas wyboru specjalistycznych preparatów. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 5907640600124

27gx2 Kwik Spawanie na zimno CX-80

Cena
41,25 zł / szt.
33,54 zł bez VAT
Szybkoschnąca spoina klejowa. Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde powierzchnie: żeliwo, stal, aluminium, każdy rodzaj drewna, ceramikę i tworzywa sztuczne. Można ją nawiercać, szlifować, gwintować i obrabiać z pełną gwarancją, że się nie skurczy. Łatwa w użyciu - daje się kształtować do 4 minut. Wytrzymuje temperatury do 150° C. Trwałość w tubce 20 lat....
Termin realizacji:
24h
Indeks: 5907640600094

Auto Weld 27xgx2 Spawanie na zimno CX-80

Cena
42,52 zł / szt.
34,57 zł bez VAT
Jest to klej dwuskładnikowy, dający BARDZO MOCNĄ spoinę, doskonały w zastosowaniach motoryzacyjnych. Spoina JB Weld jest produktem amerykańskim, sprzedawanym w Polsce od wielu lat. Zdobyła już uznanie fachowców z różnych dziedzin, począwszy od mechaników pojazdowych, przez hydraulików, a skończywszy na domowych majsterkowiczach. Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde...
Termin realizacji:
24h
Indeks: CX- REPA-TEC400ML

Preparat antyodpryskowy REPA-TEC 400ML WELDING CX-80

Cena
9,99 zł / szt.
8,12 zł bez VAT

24,98 zł / 1ltr

Termin realizacji:
24h