Filtruj

dxP

dxP

L [mm]

L [mm]

Kierunek gwintu

Kierunek gwintu

d1 (-0.2/-0.3)

d1 (-0.2/-0.3)

d3 [mm]

d3 [mm]

d2 [mm]

d2 [mm]

s

s

d4 [mm]

d4 [mm]

Pod gwint

Pod gwint

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Nakrętki trapezowe z brązu z kołnierzem

Nakrętki trapezowe z brązu z kołnierzem NTRBZK

Nakrętki trapezowe z brązu z kołnierzem NTRBZK. Kołnierz zabezpiecza przed samoczynnym odkręcaniem się nakrętki, dlatego ten rodzaj jest zalecany do urządzeń pracujących nieprzerwanie. Do gwintów od M4 do M12 o długości całej nakrętki 25mm-90mm, szerokości gwintu 20mm-88mm, szerokości nakrętki 42mm-130mm.

Brąz jest idealnym materiałem przy wszelkich połączeniach statycznych oraz ruchomych ze względu na swoją wysoką wytrzymałość na ścieralność. Jest to szczególnie ważne przy konstrukcjach narażonych na długotrwałą pracę oraz wymagających dużej siły nośnej. Do innych rodzajów napędów posiadamy także nakrętki trapezowe stalowe oraz nakrętki trapezowe z tworzywa.

Nakrętki trapezowe cylindryczne z brązu NTRBO – polecane przy napędach osiągających małe i średnie prędkości. Także w wersji większej:
Nakrętki trapezowe duże cylindryczne z brązu BIG
Nakrętki trapezowe QBF czworokątne z brązu z otworami - przydatne również do mocowania i zaciskania.
Nakrętki trapezowe QOB czworokątne z mosiądzu – polecane, gdy konstrukcja jest mniej eksploatowana i nie wymaga wytrzymalszej nakrętki z brązu. Poza tym, mosiądz jest prostszy w obróbce oraz odporny na korozje.
 
Różne kształty wymagają różnych narzędzi używanych do ich przykręcania i odkręcania oraz zapewniają różne wytrzymałości na prędkości.

Nasze nakrętki podzielone są według wielu cech. Najpopularniejsze z nich to przekroje i rozmiary, dodatkowo uzyskają Państwo informację o typie gwintu (należy zwrócić uwagę, czy potrzebują Państwo nakrętkę prawozwojną czy lewozwojną), rozmiarach kołnierza czy numerze normy oznaczającej własności śruby (M5, M6 i tym podobne).

Rozwiń opis
Zwiń opis
Nakrętki trapezowe z brązu z kołnierzem NTRBZK
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.