Filtruj

dxP

dxP

ØD [mm]

ØD [mm]

L [mm]

L [mm]

Kierunek gwintu

Kierunek gwintu

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Nakrętki trapezowe cylindryczne z brązu

Nakrętki trapezowe cylindryczne z brązu NTRBO

Nakrętki trapezowe cylindryczne z brązu NTRBO o średnicy 10mm-70mm, średnicy zewnętrznej 22mm-110mm, lewozwojne i prawozwojne. Zalecane są przy konstrukcjach które osiągają małe lub średnie prędkości. Jeśli poszukują Państwo większych nakrętek cylindrycznych, znajdą je Państwo w kategorii Nakrętki trapezowe duże cylindryczne z brązu BIG.

Brąz jest idealnym materiałem przy wszelkich połączeniach statycznych oraz ruchomych ze względu na swoją wysoką wytrzymałość na ścieralność. Jest to szczególnie ważne przy konstrukcjach narażonych na długotrwałą pracę oraz wymagających dużej siły nośnej. Do innych rodzajów napędów posiadamy także nakrętki trapezowe stalowe oraz nakrętki trapezowe z tworzywa.
 
Nakrętki trapezowe duże cylindryczne z brązu BIG - polecane przy napędach osiągających małe i średnie prędkości.
Nakrętki trapezowe z brązu z kołnierzem NTRBZK -  dzięki kołnierzowi nakrętka jest zabezpieczona przed samoczynnym odkręcaniem.
Nakrętki trapezowe QBF czworokątne z brązu z otworami
Nakrętki trapezowe QOB czworokątne z mosiądzu – polecane, gdy konstrukcja jest mniej eksploatowana i nie wymaga wytrzymalszej nakrętki z brązu. Poza tym, mosiądz jest prostszy w obróbce oraz odporny na korozje.
 
Różne kształty wymagają różnych narzędzi używanych do ich przykręcania i odkręcania oraz zapewniają różne wytrzymałości na prędkości.

Nasze nakrętki podzielone są według wielu cech. Najpopularniejsze z nich to przekroje i rozmiary, dodatkowo uzyskają Państwo informację o typie gwintu (należy zwrócić uwagę, czy potrzebują Państwo nakrętkę prawozwojną czy lewozwojną), rozmiarach kołnierza czy numerze normy oznaczającej własności śruby (M5, M6 i tym podobne).

Rozwiń opis
Zwiń opis
Nakrętki trapezowe cylindryczne z brązu NTRBO
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.