Filtruj

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Ilość zębów

Ilość zębów

Szerokość [cal]

Szerokość [cal]

Oznaczenie

Oznaczenie

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pasy zębate XL

Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH - Pasy zębate XL

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka. Polecamy Państwu nie tylko frezy trzpieniowe, wałki zębate czy płytki mocujące, ale także pasy zębate, a więc element niezwykle istotny dla utrzymania ruchu. Proponowane przez nas pasy zębate mają wiele zalet. To na przykład ich bezobsługowość czy duża wytrzymałość. Są łatwe do wymiany podczas awarii, ale też nie powodują zatrzymania całej produkcji na długi czas, ponieważ awaria wynikła z powodu usterki pasa zębatego da się szybko i sprawnie naprawić.

Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH pasy zębate  XL to neoprenowe pasy z podziałką calową, wykorzystywane głównie w urządzeniach produkcji USA / Anglia / Rosja, szczególnie często w heblarkach, kosiarkach, areatorach. Pasy te charakteryzują się wyższymi parametrami nośności niż pasy poliuretanowe z podziałką typu T lub AT - jednak niższymi niż pasy HTD czy też GT3. Posiadają trapezowy kształt zęba. Polecamy pasy zębate o szerokości 025 i 037.

Oferujemy tez pasy zębate T2.5 T5 T10 pasy zębate T10, które idealnie sprawdzają się w wielu warunkach przemysłowych. Poliuretanowy pas zębaty o trapezowym zarysie zęba i podziałce metrycznej w połączeniu z kołami zębatymi, nadaje się do przemysłu spożywczego, chemicznego, lekkich napędów pracujących w wilgotnym środowisku. Produkowane są w technologii termoutwardzalnej. Ten wysokojakościowy materiał jest odporny na ścieranie. Razem ze stalowym kordem tworzy pas bardzo dobrej jakości, zapewniający wysoką wytrzymałość.

Warto pamiętać, że pasy zębate w przekroju wzdłużnym posiadają równomierną liczbę wewnętrznych zębów o różnych zębach. Zęby te mogą mieć różną wysokość. Ich przenoszenie obciążenia następuje w sposób kształtowocierny. Oferujemy najwyższą jakość pasów zębatych, które zyskały dobre opinie naszych Klientów. Pasy zębate są odporne na szeroki zakres temperatur i uszkodzenia mechaniczne, choć bezwzględnie mają swoją wytrzymałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH - Pasy zębate XL
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.