Pas zębaty zamknięty (bezkońcowy)

Pas zębaty zamknięty (bezkońcowy)

Pasy zębate zamknięte znajdujące się w naszym sklepie pochodzą od renomowanych firm  Gates, Optibelt, Chiorino, MegadyneWspółpracujemy z wieloma dostawcami, dzięki czemu możemy zaoferować wszystkie dostępne na rynku typy pasów zębatych.  
Nasz magazyn jest wypełniony najpopularniejszymi odmianami pasów.
 
Zamknięty pas zębaty, który Państwu proponujemy, docinany jest z rękawa, to sprawia, że możemy dostarczyć pas o praktycznie dowolnej szerokości. To dla Państwa olbrzymia zaleta. Oprócz typowych pasów metrycznych z podziałką T, HTD, AT, GT i calowych,  H, L, XL, MXL, XH w naszej ofercie znajdują się również pasy obustronnie zębate oraz pasy zębate w metrażu.
 
Wszystkie pasy zębate zamknięte znajdujące się w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością na rynku. Są trwałe i wytrzymałe, przetrwają bardzo długie użytkowanie. Po zamontowaniu nie będą sprawiać najmniejszych problemów a maszyna, w której się znajdą będzie doskonale wypełniać swoje zadania.
Pasy zębate zamknięte to nie wszystkie nasze propozycje. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy też:

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą, znajduje się w niej masa narzędzi, akcesoriów czy też urządzeń.

Rozwiń opis
Zwiń opis