Filtruj

Podziałka

Podziałka

Szerokość [cal]

Szerokość [cal]

Długość [mm]

Długość [mm]

Ilość zębów

Ilość zębów

Oznaczenie

Oznaczenie

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pasy zębate L

Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH - Pasy zębate L

Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH pasy zębate L to jedne z oferowanych przez nas pasów zębatych. Jak wszystkim z pewnością wiadomo, pasy zębate i wszelkie przekładnie pasowe odpowiedzialne są za przenoszenie ruchu. Nie można by więc mówić o prawidłowym działaniu wielu maszyn przemysłowych, gdyby przekładnia pasowa nie była w odpowiedni sposób dopasowana, choćby ze względu na moment obrotowy czy moc przenoszonego obciążenia. Neoprenowe pasy z podziałką calową wykorzystywane są głównie w urządzeniach produkcji USA / Anglia / Rosja, szczególnie często w heblarkach, kosiarkach, areatorach. Pasy te charakteryzują się wyższymi parametrami nośności niż pasy poliuretanowe z podziałką typu T lub AT - jednak niższymi niż pasy HTD czy też GT3. Posiadają trapezowy kształt zęba. Ich dużą zaletą jest ponadto praktycznie bezobsługowy charakter.

Co ważne, nawet jeśli ulegną już zużyciu, to ich wymiana jest kompletnie bezproblemowa. Nie trzeba przy tym wstrzymywać na długo całego ruchu w zakładzie pracy, ponieważ zlikwidowanie takiej usterki może być dokonane bez koniecznego doświadczenia. To z pewnością ich duża zaleta. Sporym atutem jest też ich cena, szczególnie ta oferowana w naszym sklepie. Stawiamy bowiem na konkurencyjność na rynku, stąd oferujemy Państwu pasy zębate w niskich cenach. Dokonując zakupu pasa zębatego należy wziąć pod uwagę jego szerokość. Oferujemy pasy zębate L szerokość 050, pasy zębate L szerokość 075 oraz pasy zębate L szerokość 100.

Oferujemy pasy zębate i pasy klinowe różnych rozmiarów oraz rodzajów. Posiadamy cały szereg pasów zębatych, jakie z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Nie ma wątpliwości, że są to pasy wytrzymałe i mocne. Stanowią bardzo istotny element wielu maszyn, jakie na dużą skalę wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych. Stanowią też cenną część w warsztatach przydomowych, ponieważ wiele osób na dużą skalę korzysta z maszyn i urządzeń, jakie działają poprawnie wyłącznie dzięki pasom zębatym. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy calowe - H, L, XL, MXL, XH - Pasy zębate L
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.