Nakrętki

Nakrętki W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór nakrętek. Towar ten to jeden z przedmiotów tego typu, na które zapotrzebowanie regularnie występuje we wszystkich warsztatach, magazynach czy halach produkcyjnych. Oczywiście nakrętki przydają się także użytkownikom indywidualnym do pracy przy naprawach domowych czy w innych tym podobnym sytuacjach. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór nakrętek różnego rodzaju abyśmy mieli pewność, że znajdzie Państwo nakrętki odpowiedniej jakości w odpowiedniej cenie a przede wszystkim odpowiednie do Państwa potrzeb w szczególności jeśli chodzi o rozmiar.
 
Choć wybór nakrętki pozornie jest rzeczą łatwą nasza oferta jest na tyle szeroka, że postanowiliśmy podzielić nasze produkty na kilka dodatkowych podkategorii. Dzięki temu podziałowi, łatwiej będzie Państwu znaleźć odpowiednią, dopasowaną do Państwa potrzeb nakrętkę. Nie musicie przeglądać wszystkich dostępnych produktów wystarczy, że przejdziecie od razu do odpowiednich nakrętek a znajdziecie wśród nich takie jak nakrętki kołnierzowe RLY, nakrętki wysoki RLZ czy nakrętki RL5.
 
Mamy więc w naszej ofercie nakrętki ze stali odpuszczonej według din 6331 klasy 10.9. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nakrętek tego typu jeśli chodzi o ich rozmiary - szerokość, grubość czy średnicę. Mamy nakrętki od M10 przez M12, M14 i tak dalej aż do rozmiaru M30. Każdą nakrętkę szczegółowo opisujemy jeśli chodzi o posiadane w ofercie rozmiary, dodatkowo na schemacie zaznaczamy dokładnie, które rozmiary podajemy przy poszczególnych oznaczeniach - tak byście nie mieli Państwo wątpliwości nakrętkę w jakim rozmiarze kupujecie.
Mamy świadomość, że wybór nakrętki może wcale nie okazać się taki prosty.

W związku z tym zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości i pomoże dobrać odpowiednią nakrętkę do Państwa potrzeb tak byście byli Państwo w 100% zadowoleni z dokonanego zakupu.
Rozwiń opis
Zwiń opis