Filtruj

d [mm]

d [mm]

d1 [mm]

d1 [mm]

k

k

m

m

e

e

S [mm]

S [mm]

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nakrętki kołnierzowe RLY

Nakrętki kołnierzowe RLY Nakrętki kołnierzowe RLY to jedne z bardziej charakterystycznych rodzajów nakrętek, wytwarzane w kształcie sześciokąta, z wystającym gładkim kołnierzem. Kołnierz jest tu elementem dodatkowo zabezpieczającym przeciw samoczynnemu odkręceniu się śrubki czy wkrętu, zwiększając nacisk mocowania nakrętki i utrudniając odkręcanie. W ofercie naszego sklepu oferujemy Nakrętki kołnierzowe RLY w wielu rozmiarach, lecz wszystkie wykonane są z niebywale odpornej na zużycie, wytrzymałej, odpornej i trwałej stali  odpuszczonej, która jest dodatkowo bardziej odporna na naprężenia. Nakrętki kołnierzowe RLY  wykonane zostały według parametrów DIN 6331, w klasie 10.9.

W nakrętkach kołnierzowych RLY stosujemy następujące parametry określające wielkości: d1 – średnica zewnętrzna kołnierza, k – wysokość kołnierza, m – wysokość nakrętki wraz z kołnierzem, s – średnica nakrętki, e – średnica nakrętki mierzona na jej dwóch przeciwległych ramionach.  W ofercie posiadamy  dziewięć rodzajów nakrętek kołnierzowych RLY, w wymiarach od dziesięciu do trzydziestu oznaczone kolejno jako M10, 12, 14, 16,18, 20, 22, 24 i 30. Każda z nich różni się od kolejnych jeśli chodzi o podane poprzednio wymiary. Średnica zewnętrza kołnierza  obejmuje przedział od dwudziestu dwóch do pięćdziesięciu ośmiu, wysokość kołnierza nakrętki kołnierzowej RLY – od czterech do ośmiu,  wysokość nakrętki wraz z kołnierzemod  piętnastu do czterdziestu pięciuśrednica nakrętki – od siedemnastu do czterdziestu, a średnica nakrętki mierzona na ramionach – dziewiętnastu i sześciu dziesiątych do pięćdziesięciu trzech i jednej dziesiątej.

Dzięki tej różnorodności, nie mamy wątpliwości, że nasze nakrętki kołnierzowe RLY odpowiadać będą potrzebom i oczekiwaniom wszystkich klientów.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Nakrętki kołnierzowe RLY
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.