Listwy i koła zębate

Listwy i koła zębate

Listwy i koła zębate stanowią jedną z podstawowych elementarnych ofert naszego sklepu EBMiA.pl. Oferujemy bowiem listwy wysokiej jakości, charakteryzujące się bardzo wysokimi standardami wykonania, między innymi obejmującymi wysokiej jakości stal C43 oraz bardzo precyzyjną obróbkę, opartą na szlifowaniu powierzchni, a także zębów, oraz ich późniejszemu ulepszaniu cieplnemu, do osiągnięcia wymaganych przez Państwa twardości. W naszej ofercie znajdują się zarówno listwy zębate jak i koła zębate.
 
Listwy zębate mogą z powodzeniem współpracować z kołami z naszej oferty. Listwy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, szlifowanymi powierzchniami bocznymi oraz dolnymi, dzięki czemu z powodzeniem mogą pracować jako prowadnice w maszynach. Listwy mogą mieć dodatkowo hartowane zęby, oraz mogą być poddawane dodatkowej obróbce skrawaniem czy też obróbce chemicznej.
 
Pełna oferta kół zębatych w różnych wymiarach powoduje, że z powodzeniem możecie Państwo dobierać koła tworząc z nich przekładnie. Posiadamy w ofercie koła zębate pojedyncze oraz podwójne, z piastą oraz bez piasty, czyli pełniące rolę tarcz. W standardowej ofercie znajduje się kilkadziesiąt pozycji kół zębatych, w których możemy wykonać dodatkową obróbkę na indywidualne zamówienie, lub też sprowadzić dla Państwa specjalnie wytypowane przez Was koło, którego nie ma w naszej standardowej ofercie.

Rozwiń opis
Zwiń opis