Piły tarczowe

Piły tarczowe Piły tarczowe służą głównie do cięcia drewna, ale także wielu innych materiałów. Aby efektywnie i skutecznie wykonywać wszelkiego rodzaju cięcia, należy wybrać odpowiedni rodzaj piły. Oferujemy kilka rodzajów pił tarczowych, jak piły budowlane do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, zaprojektowane specjalne dla konstruktorów i budowlańców. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako elementy maszyn i elektronarzędzi, na przykład do pił stołowych. Proponujemy także specjalne piły do cięcia wzdłużnego, do maszyn z posuwem ręcznym, które z łatwością tną miękkie i twarde drewno.

Do specjalnej pracy polecamy także piły wykończeniowe, które bez problemu wgłębiają się w drewno miękkie, twarde, egzotyczne i materiały drewnopochodne, jednostronnie fornirowane oraz laminowane. Są wykorzystywane jako elementy elektronarzędzi.

Cięcie poprzeczne z idealnym wykończeniem krawędzi sprawdzi się wraz z piłami do cięcia. Oferujemy też na przykład zestaw do połączeń DADO 230. Długoletnie doświadczenie CMT pozwoliło na opracowanie narzędzia do wykonywania doskonałego połączenia DADO. Stosowane do pił stołowych. Głównymi cechami narzędzia są: odpowiednio zaprojektowany system „anti-kickback” czyli system zapobiegający szybkiemu cofnięciu materiału, spowodowanemu zastosowaniem zbyt szybkiego posuwu; bezodpryskowe rowkowanie materiałów fornirowanych, laminowanych oraz twardego i miękkiego drewna.

Dla wymagających użytkowników oferujemy piły diamentowe DSA, które używane są do pilarek stołowych, pionowych i poziomych pił panelowych. Znajdują zastosowanie do rozkroju płyt przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia krawędzi (praca z podcinakiem), żywotność do 50 razy dłuższa w porównaniu do pił HW. Mają bardzo korzystny stosunek żywotności.

Wszystkie sprzedawane przez nas piły do elektronarzędzi czy piły do materiałów twardych, PCV i plexiglass, a także wiele więcej, gwarantują długą żywotność i oczekiwane stosowanie, zgodnie z zaleceniami producenta. 
Rozwiń opis
Zwiń opis