Cyrkle

Ocena: 4.67 / 5 (21 głosy)
Cyrkle Cyrkle pomiarowe to jeden z wielu narzędzi pomiarowych niezbędnych w codziennej pracy konstruktorów, budowlańców i innych specjalistów, dokonujących często skomplikowanych obliczeń. Bardzo ważne zatem, aby użytkowane instrumenty były pewne i trwałe, a ich praca solidna i jak najdłuższa.

Cyrkle traserskie to specyficzny rodzaj instrumentu pomiarowego, za pomocą którego możliwe jest oznaczenie obwodu, rysowanie okręgu, przenoszenie odcinków, wymiarów oraz ustalanie proporcji na powierzchniach drewnianych, blasze tworzywach sztucznych i innych materiałach. Możliwości cyrkli traserskich są bardzo duże, a ich funkcjonalność sprawia, że stanowią przydatne narzędzie pomiarowe.

Na rynku istnieje kilka rodzajów cyrkli traserskich, spośród których wyróżnić można m.in. cyrkle ślusarskie, cyrkle traserskie do ołówka, cyrkle z blokadą  i inne. Jak każde narzędzie cyrkle występują w różnych rozmiarach, tak, aby móc nimi wykonywać różne prace, w zależności od aktualnych potrzeb.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości cyrkle pomiarowe, zbudowane z wytrzymałej stali, których ostre końcówki zostały poddane specjalnej obróbce cieplnej – hartowaniu, co zapewnia im długą żywotność oraz trwałość. Posiadamy cyrkle z blokadą pochodzące od renomowanych producentów, gwarantujące odporność na zużycie, nawet pomimo intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. Posiadamy również wiele innych narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarki, liniały i inne. Kupując nasze produkty mają Państwo pewność wysokiej jakości towaru w atrakcyjnej cenie.

W przypadku, gdyby szukanego produktu nie było w naszym asortymencie lub czas dostawy był dłuższy niż mogą Państwo czekać oraz w razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi, którzy chętnie udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Zapraszamy!
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: LT24290702

Cyrkiel LIMIT 300mm

Producent: LIMIT
Cena
95,94 zł / szt.
78,00 zł bez VAT
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: LT24290207

LIMIT CYRKIEL 150mm

Producent: LIMIT
Cena
54,37 zł / szt.
44,20 zł bez VAT
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: LT24290405

LIMIT CYRKIEL 200mm

Producent: LIMIT
Cena
71,96 zł / szt.
58,50 zł bez VAT
Termin realizacji:
3 - 5 dni