Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarka to pożyteczne i bardzo komfortowe w użytkowaniu elektronarzędzie, które powinno się znaleźć w każdym domu, nawet jeśli nie jesteś majsterkowiczem. Trudno sobie dziś wyobrazić łatwość wkręcania różnego rodzaju śrub bez pomocy elektronarzędzia. Wiertarko-wkrętarka zastępuje także wiertarkę, a więc jest klasycznym urządzeniem 2w1.

Można za jej pomocą z powodzeniem wiercić w miękkich materiałach, jak drewno czy tworzywo sztuczne.
Warto wiedzieć, że wiertarko-wkrętarki mają ograniczony czas działania, ponieważ wyposażone są w akumulator, który po pewnym okresie użytkowana się rozładowuje.

Niektóre wiertarko-wkrętarki posiadają dwa biegi i dają możliwość dostosowywania prędkości obrotu do zapotrzebowania konkretnego zadania, jakie przed nią postawimy. Wysokiej jakości elektronarzędzia mają 22-stopniowe sprzęgło, pozwalające na dokładny dobór siły dokręcania. Jeśli więc nie zależy nam na zbyt profesjonalnym użytkowaniu, warto przemyśleć zakup wiertarko-wkrętarki, ponieważ spełnia wiele naszych oczekiwań. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: SL-FMC600D2

Wiertarko-wkrętarka 18,0 V FMC 600 D2 STANLEY

Cechy: / Element systemu STANLEY FATMAX 18V Li-Ion / Stalowy zaczep do paska i silny, magnetyczny uchwyt do bitów zapewnia dodatkową wygodę / Ergonomiczny, ogumowany uchwyt zwiększa komfort użytkownika / Dioda LED dla lepszej widoczności podczas wykonywania zadań / Kompaktowy i szybkozaciskowy, jednotulejowy uchwyt wiertarski 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona dla szybkiej wymiany...
Na zamówienie
Indeks: SL-FMC625D2

Wiertarko-wkrętarka 18,0 V FMC 625 D2 STANLEY

Cena
636,54 zł / szt.
517,51 zł bez VAT
/ Stanley Fatmax FMC625D2 to profesjonalna wiertarko-wkrętarka z udarem zasilana akumulatorem 18 V. / Jest niezbędnym urządzeniem przy różnego rodzaju pracach remontowo-montażowych. / Dzięki kompaktowej budowie i niskiej wadze sprawdzi się w pracy nawet w ciasnych i trudno dostępnych miejscach, w których brakuje dostępu do zasilania sieciowego. / Dobrze wyprofilowana, ergonomiczna...
Termin realizacji:
24h