Filters
Filtruj

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Wiertarki

Wiertarki

Wiertarki to bez wątpienia najbardziej podstawowe elektronarzędzia, które przyda się w każdym domu. Ma ona bowiem szerokie zastosowanie i pozwala wykonać wiele rozmaitych prac. Przyda się podczas mniejszych i większych napraw oraz remontów. Wiertarki dzielą się na kilka różnych rodzajów. Jaka więc będzie najlepsza?

Przede wszystkim podczas wyboru wiertarki należy kierować się sposobem zasilania. Na rynku dostępne są dwa podstawowe rodzaje wiertarek, czyli wiertarki sieciowe oraz akumulatorowe. Pierwsze z nich podczas pracy muszą być podłączone do sieci elektrycznej, dlatego też nie są tak wygodne w użytku, jak te drugie. One zaś mają podłączany akumulator, dzięki czemu można korzystać z nich nawet w trudno dostępnych miejscach. Praca z tego rodzaju elektronarzędziem jest dużo wygodniejsza i nie wymaga ciągłego poszukiwania źródła zasilania. Wiertarki sieciowe nie są w stanie zagwarantować tak dużej swobody pracy, co sprawia, że nie można użyć jej w wąskich i ciasnych przestrzeniach. Co więcej, w przypadku wiertarek akumulatorowych nie musisz bać się o moc urządzenia, gdyż nowoczesne elektronarzędzia, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym wyróżniają się doskonałą pojemnością akumulatorów, co zapewnia świetną jakość i wygodę użytkowania. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wiertarki, sprawdź nasze modele od AEG, Bosch, DeWalt, DWT, Makita, Hobby Stayer, Hitachi, Stanley, CMT Orange Tools, Condor, Dedra oraz Optimum. Wśród nich znajdziesz urządzenia, które sprawdzą się zarówno do użytku amatorskiego, jak również profesjonalnego.

Sklep internetowy EBMiA oferuje bogaty wybór wiertarek, w tym również zaawansowane urządzenia, które służą do zadań specjalnych, czyli wiertarki udarowe. To sprzęty dużo bardziej specjalistyczne niż klasyczne wiertarki bezudarowe. Stosuje się je na przykład do wiercenia w betonie, a także podobnych, równie twardych materiałach. Jest to możliwe dzięki mechanizmowi udarowemu, który jest wbudowany w wiertarkę. Podczas wiercenia udarowego korzysta się ze specjalistycznych wierteł, czyli wierteł murarskich, które charakteryzują się doskonałą odpornością na obciążenia. Dzięki temu możliwe jest wiercenie nie tylko w betonie, ale również kamieniu czy cegle.

Oprócz wiertarek udarowych w naszej ofercie można znaleźć także wspomniane wcześniej wiertarki bezudarowe, które umożliwiają pracę z miękkimi materiałami, takimi jak chociażby drewno. Poza nimi oferujemy także duży wybór wiertarko-wkrętarek (wygodne i praktyczne elektronarzędzia do użytku w domu i nie tylko) oraz wiertarek stołowych (wysokiej jakości urządzenia do zastosowań profesjonalnych). Warto także rozejrzeć się za uchwytem do wiertarki lub statywem do wiertarki, które umożliwią stabilną i komfortową pracę.

Ponieważ wiertarka jest najpopularniejszym i najczęściej wybieranym elektronarzędziem, na rynku znaleźć można setki różnych modeli wiertarek – o nieco innym zastosowaniu, właściwościach czy wyposażeniu. Z tego powodu często niełatwo jest wybrać konkretne rozwiązanie. Bez wątpienia warto mieć jednak wiertarkę w swoim domu. Przydaje się bowiem w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Jeśli stoisz przed wyborem nowej wiertarki i nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas zakupu tego urządzenia, spieszymy z podpowiedziami. Przede wszystkim należy dostosować elektronarzędzie do rodzaju wykonywanych prac. Czy są to podstawowe naprawy domowe, a może zaawansowane prace, które wymagają zastosowania specjalistycznych rozwiązań? Oprócz tego warto zwrócić uwagę na jakość wierteł oraz pojemność akumulatora. Dobrze, by te elementy były solidne i trwałe, dzięki czemu wiertarka będzie pracowała dużo efektywniej. W ofercie naszego sklepu internetowego EBMiA.pl możesz wybierać spośród wielu rozmaitych rozwiązań. Możesz mieć pewność, że oferujemy jedynie wiertarki wysokiej jakości od sprawdzonych producentów.

Wiertarki to elektronarzędzia, które mają swoje obowiązkowe miejsce w każdym domu, warsztacie pracy oraz profesjonalniej firmie, zajmującej się naprawami czy remontem. Wiertarki są wszechstronne i funkcjonalne.

Służą nie tylko do wywiercania otworów w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych, ale także dużo twardszych materiałach, jak beton lub żelbeton. Ich niezbędnym wyposażeniem są jednak rozmaite wkręty, kołki oraz wiertła, bez których wiertarka staje się bezużyteczna.

Istnieje cała masa rozmaitych modeli wiertarek, jak młotowiertarki, wiertarki udarowe czy zwykłe, a więc pozbawiane udaru, nadające się wyłącznie do doraźnych i mało wymagających prac. Dla profesjonalnych zastosowań poleca się wiatraki stołowe, ponieważ gwarantują komfort pracy i większą stabilność, a nade wszystko dokładność.
Wiertarko-wkrętarki zaś, służą także do wkręcania wkrętów, śrub i zdecydowanie ułatwiają pracę.
Wiertarki zawsze należy wybierać zgodnie z naszym zapotrzebowaniem, ze względu na ich dużą rozpiętość cenową.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: CON-STJ-103

Statyw wiertarski 38-43mm Condor

Cena
95,20 zł / szt.
77,40 zł bez VAT

Stojak pozwala na pionową zmianę położenia zamocowanej wiertarki dzięki czemu możliwa jest stabilna praca zmniejszająca prawdopodobieństwo złamania lub uszkodzenia wiertła.

Termin realizacji:
7 - 14 dni
Indeks: SL-FMC600D2

Wiertarko-wkrętarka 18,0 V FMC 600 D2 STANLEY

Cechy: / Element systemu STANLEY FATMAX 18V Li-Ion / Stalowy zaczep do paska i silny, magnetyczny uchwyt do bitów zapewnia dodatkową wygodę / Ergonomiczny, ogumowany uchwyt zwiększa komfort użytkownika / Dioda LED dla lepszej widoczności podczas wykonywania zadań / Kompaktowy i szybkozaciskowy, jednotulejowy uchwyt wiertarski 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona dla szybkiej wymiany...
Na zamówienie