Filtruj

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Taśmy elektroizolacyjne

Taśmy elektroizolacyjne

Taśmy elektroizolacyjne to bardzo popularny produkt powszechnego użycia. Znajdują zastosowanie w każdym warsztacie pracy, zakładzie produkcyjnym oraz w domu. Są poręczne i doskonale spełniają swoje rozliczne zadania.

Zwykle taśmy elektroizolacyjne dobiera się zgodnie z poziomem wytrzymałości dielektrycznej, wymiarami czy nawet kolorem. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór taśm, jak na przykład taśma elektroizolacyjna PVC o wymiarze 19mm x 20m x 0,13mm. Doskonale sprawdza się w pracach elektroinstalacyjnych, motoryzacji oraz budownictwie. Przydaje się podczas tworzenia wiązek kablowych lub oznaczania przewodów, stąd jej różne kolory. Chroni także przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak zginanie czy ścieranie, dzięki czemu przewody oraz elementy urządzenia dłużej utrzymują żywotność. Ich właściwości fizykochemiczne sprawiają, że taśmy elektroizolacyjne gwarantują wysoką odporność na promieniowanie  UV, zabezpieczają też przed nieuchronnością czasu spowalniając procesy starzenia. Doskonale opierają się również szkodliwym czynnikom chemicznym, jak woda lub chemikalia. Niemal wszystkie taśmy elektroizolacyjne zabezpieczają przed korozją sprawiając, że rdza na długo omija wszystkie oklejona części.

Oferujemy także taśmę elektroizolacyjną o innych wymiarach, co sprawia, że jest grubsza i mocniejsza. Jej wytrzymałość dielektryczna  to > 80kV / mm. Taśmy charakteryzują się wysokiej jakości klejem kauczukowym, który gwarantuje dobrą przyczepność przez bardzo długi czas.
Posiadamy całą gamę tego typu produktów o różnych kolorach oraz grubościach. Zapewniamy wysoką jakość oraz oczekiwane zadowolone z zakupu.

Taśmy elektroizolacyjne to pewność wysokiej przyczepności, ochrony i bezpieczeństwa delikatnych elementów konstrukcyjnych czy mechanicznych za niewielką cenę. Bez tych niepozornych produktów trudno byłoby mówić o prawidłowym działaniu wielu maszyn, ale także niewielkich elementów. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.