Frezy

Ocena: 4.79 / 5 (37504 głosy)
Frezy Oferta naszego sklepu opiera się na narzędziach skrawających. Nie mogło wśród nich zabraknąć frezów. W ofercie znajdziecie Państwo frezy wyprodukowane przez firmę FENES, jednego z kluczowych producentów narzędzi skrawających w Polsce oraz YG-1, który jest liderem w produkcji narzędzi skrawających na świecie.
 
Oferujemy frezy każdego typu, zaczynając od walcowych i trzpieniowych, przechodząc przez frezy węglikowe, a kończąc na ofercie frezów specjalnych, przystosowanych do obróbki materiałów trudnoobrabialnych oraz do obróbki nietypowych kształtów. Nasza oferta oparta jest o producentów, którzy produkują narzędzia do frezowania od wielu lat, w tym czasie rozwineły w sposób znaczący swoją technologię i jakość. My natomiast możemy zaproponować narzędzia w bardzo korzystnych cenach i na dobrych warunkach handlowych.
 
Znajdziecie u nas frezy do obróbki szybkościowej, a także narzędzia przystosowane do frezarek konwencjonalnych oraz bramowych. Wysoka jakość frezów potwierdzona jest przez zadowolonych klientów, którzy obrabiając materiały frezami marki FENES oraz YG-1, osiągają wysoką precyzję oraz optymalizują proces technologiczny frezowania w jak największym stopniu.
Rozwiń opis
Zwiń opis