Filtruj

Prąd znamionowy

Prąd znamionowy

Ilość torów

Ilość torów

Przekrój przewodu

Przekrój przewodu

Montaż przewodu

Montaż przewodu

Napięcie znamionowe

Napięcie znamionowe

Dostępność

Dostępność

Złącza na szynę DIN

Złącza na szynę DIN

Złącza na szynę DIN to podstawowe elementy każdej szafy elektrycznej w każdym urządzeniu i w każdej maszynie. Złączki na szynę DIN przystosowane są do łączenia, rozdzielania i podłączenia kabli każdego typu. Złączka na szynę DIN pasuje na konkretne szyny, które zostały ustandaryzowane i dzięki temu nie ma konieczności dobierania złącz szynowych do konkretnej szafy.

Złącze na szynę DIN znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w szafach sterowniczych. To właśnie te elementy odpowiadają za sprawne podłączanie, rozdzielanie i zabezpieczanie kabli. Co najważniejsze mogą współpracować z wieloma różnymi rodzajami.

Złącza na szynę DIN pełnią nieocenioną rolę w poprawnie wykonanej instalacji elektrycznej, lecz na samym początku należy przeanalizować ich poszczególne parametry (np. typ złącza, konstrukcję i wartość napięcia).

Złączki na szynę DIN zostały skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić zainteresowanym skuteczne i bezproblemowe połączenie przewodów w trudnych warunkach środowiskowych. 

Omawiane złącza na szynę DIN występują w wielu branżach, a mianowicie w przemyśle, energetyce oraz budownictwie. Wykonywane z ich pomocą połączenia odznaczają się niezwykłą trwałością, odpornością na uszkodzenia i wstrząsy, ale też wytrzymałością. Złączka na szynę DIN to jeden z najpewniejszych sposobów na zabezpieczenie instalacji elektrycznej. Dobrą informacją jest też to, że złącze na szynę DIN jest dostępne w korzystnych cenach.

W ofercie EBMiA.pl znajduje się bardzo szeroka grupa złączy na szynę DIN do szaf elektrycznych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.