Powrót do Przewody i kable

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Ilość żył

Ilość żył

Budowa żyły

Budowa żyły

Przekrój żyły

Przekrój żyły

Kolor izolacji

Kolor izolacji

Właściwości przewodów

Właściwości przewodów

Zakres temperatur pracy

Zakres temperatur pracy

Liczba żył

Liczba żył

Napięcie znamionowe [V]

Napięcie znamionowe [V]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Przewody i kable sterownicze

Ocena: 4.79 / 5 (833 głosy)
Przewody i kable sterownicze

Przewody i kable sterownicze znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w automatyce przemysłowej (taśmy produkcyjne, sygnalizacja, łączenie maszyn). Charakteryzują się wysoką giętkością, odpornością na oleje, bezhalogenowością i różnymi izolacjami. Kable sterownicze w naszym sklepie są podzielone na:

JZ-500 – wyjątkowo elastyczny kabel sterowniczy. Poza tym jest ognioodporny oraz olejoodporny. Stosowany w pomieszczeniach suchych i wilgotnych, natynkowo i podtynkowo. W wersjach ekranowanych i nieekranowanych, 300V i 500V.

LIYCY – Wytrzymały kabel przesyłający dane zabezpieczone przez ekranowanie. Idealny do sygnalizowania, sterowania, kontroli. Odporny na olej oraz częste gięcie (może być stosowany do połączeń ruchomych). W wersjach izolowanych polwinitem lub PVC.

LIYY – wielożyłowy przewód do zastosowań wnętrzowych w suchych i wilgotnych miejscach, do montowania na stałe lub w urządzeniach ruchomych. Występują w wersji ekranowanej jak i nieekranowanej.

2XSLCY-J  - 4 żyłowy, sterowniczy, przeźroczysty kabel o specjalnym zastosowaniu. Przyłącza silniki do przetwornic. Jest wyjątkowo odporny na naciski, ekranowany, izolowany PVC. Obsługuje napięcie 1000V. Jest bezhalogenowy, co oznacza, że do jego produkcji nie wykorzystano chloru, fluoru, bromu i jodu, co jest bezpieczniejsze w razie pożaru.

2YSLCY – podobnie jak powyższy kabel także używany do obsługi przetwornic, jednak jego funkcja to przesył danych. Jest izolowany polietylenem.

Ceny przewodów podane w ofercie są cenami za 1 metr bieżący.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.