Filtruj

Wymiary [mm]

Wymiary [mm]

Napięcie pracy [V]

Napięcie pracy [V]

Rodzaj napięcia

Rodzaj napięcia

Prąd znamionowy [A]

Prąd znamionowy [A]

Pobór mocy [W]

Pobór mocy [W]

Prędkość obrotowa [Obr/min]

Prędkość obrotowa [Obr/min]

Wyprowadzenia

Wyprowadzenia

Rodzaj łożyska

Rodzaj łożyska

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Wentylatory

Wentylatory

Oferujemy wentylatory małe, średnie i bardzo duże, o różnych łożyskach do wielu zastosowań z prędkością do 10000 obrotów na minutę. Możliwe są ich różne podłączenia – 2 przewody, 3 przewody z czujnikiem obrotów oraz przez konektory. O napięciu pracy od 5V do 380V dla AC – prąd przemienny, DC - prąd stały.

Wentylatory mogą mieć następujące rodzaje ułożyskowania:

- Łożyska kulkowe – są najczęściej używanym i najbardziej wszechstronnym rodzajem łożysk. Mogą przenosić duże obciążenia w  wielu kierunkach i wytrzymują bardzo duże prędkości. Mają przeciętną kulturę pracy (głośność) i wywołują większe drgania.

- Łożyska magnetyczne Vapo – w tym rodzaju zastosowano porowate łożyska ślizgowe oraz poduszkę magnetyczną. Oznacza to, że nacisk wentylatora jest zmniejszony (poprzez odpychanie go przez magnes. Poza wysokimi prędkościami łożysko to ma zmniejszone wibracje wywołane przez wentylator. Przydatne gdy montujemy wentylator na przykład w giętkiej obudowie, która mogłaby te drgania przenosić.

- Łożyska superflo – łożyska ślizgowe z zaawansowanym systemem trwałego smarowania. Specjalna pompa przepuszcza olej w podwójnie uszczelnianym obiegu.  Zapewnia to wydłużenie wytrzymałości i odporności na długotrwałą pracę, obniżony hałas i poziom wibracji. Są minimalnie wolniejsze niż łożyska kulkowe.

- Łożyska ślizgowe – odpowiednie do ruchów oscylacyjnych. Nie posiadają żadnych elementów pośredniczących. Stworzone z myślą o ciągłym użytkowaniu.

Nasza kompletna oferta wentylatorów całkowicie zaspokoi potrzeby chłodzące twojego sprzętu. Polecamy osłonki i inne akcesoria do wentylatorów.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.