Wentylatory i akcesoria

Wentylatory i akcesoria

Wentylatory i akcesoria do nich to urządzenia chłodzące twoje podzespoły. Dlaczego mogą się one przegrzewać? Ponieważ każdy element, każdy przewód nie jest idealny, posiada tarcie (rezystancję). Każdy prąd przez nie przepływający musi pokonać to tarcie, czego efektem jest wydalane ciepło. Czasami jest ono tak duże, że może wpłynąć na działania, lub uszkodzić sam grzejący się element, elementy dookoła niego, a czasami nawet całą sieć. Świetny elementem zabezpieczającym sieć przed skutkami przegrzania są bezpieczniki termiczne dostępne w naszym sklepie. Jednak, aby nie niwelować skutków przegrania, tylko im zapobiegać, mogą Państwo schładzać elementy naszymi wentylatorami.

Szeroka oferta naszego sklepu oferuje umożliwia Państwo wybór między czterema rodzajami łożysk w wentylatorach: kulkowe, magnetyczne VAPO, Superflo, ślizgowe. Podłączane przewodami, przewodami z czujnikiem obrotów lub konektorami i zasilane prądem o napięciu stałym (DC) lub zmiennym (AC). W ofercie mamy wentylatory małe, duże i bardzo duże, o różnych prędkościach (2220-10000 obrotów na minutę) pobierające od 0,5W do 42W. W specyfikacji każdego wentylatora jest podana wydajność oraz poziom hałasu. Dzięki nim można chłodzić zarówno podzespoły komputera jak i duże części maszyn.

Oferowane przez nas akcesoria do wentylatorów to przede wszystkim osłony na nie (różnych kształtów, kolorów, wykonane z różnych materiałów) oraz przewody zasilające z wtyczkami prostymi i kątowymi. Do specjalnych zastosowań posiadamy też osłony z filtrem, zatrzymujące pył i inne zabrudzenia.

Rozwiń opis
Zwiń opis