Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Ochrona słuchu

Ochrona słuchu - BHP

Ważną częścią ochrony w ramach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy są także akcesoria do ochrony słuchu. Wszystkie materiały oferowane w tej kategorii zostały przetestowane ze szczególną uwagą, gdyż mamy na względzie, że bezpieczeństwo to co jest najważniejsze dla Państwa i Państwa pracowników. Tego typu akcesoria przydatne będą w każdym magazynie, warsztacie czy wszędzie indziej tam gdzie podwyższony jest poziom hałasu - szczególnie jeśli narażenie na hałas ma charakter stały bądź regularny o wysokim natężenie. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, które gwarantują odpowiednią jakość oraz nadają się doskonale jako zabezpieczenie zarówno krótkofalowo jak i do regularnego stosowania w przypadku ciągłego narażenia na hałas w przedsiębiorstwie.
 
Podstawowym akcesorium do ochrony słuchu są oczywiście zatyczki miękkie do uszu. W ofercie mamy zatyczki o różnych twardościach - pozwalające na różny komfort pracy ale też na mniejsze bądź większe dopasowanie do ucha. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie oraz są dość komfortowe dla korzystającego z nich użytkownika. Dla użytkowników, którzy nie pracują w ciągłym hałasie ciekawym rozwiązaniem są także zatyczki na sznureczku, które pozwalają na ich wyciąganie od czasu do czasu bez ryzyka, że zostaną od razu zgubione czy zanieczyszczone. Innym popularnym rozwiązaniem są ochronniki słuchu z plastykowym kabłąkiem.  W ofercie znajdziemy też nauszniki ochronne zaprojektowane do działania w różnych środowiskach. W przypadku każdego z nauszników podajemy zakres w jakim działają one odpowiednio - do jak niskiej częstotliwości dźwięków są one dostosowane. Nauszniki różnią się również trwałością i komfortem obudowy.

Ochrona słuchu to bardzo ważna sprawa - bezpieczeństwo przy pracy z hałasem to podstawa. Zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta by odpowiednio dobrać sprzęt, który będzie potrzebny w Państwa działaniach czy działaniach Państwa pracowników.

Rozwiń opis
Zwiń opis