Filtruj

Prędkość

Prędkość

Moment obrotowy

Moment obrotowy

Długość [mm]

Długość [mm]

zużycie powietrza

zużycie powietrza

średnica węża zasilającego

średnica węża zasilającego

Trzpień

Trzpień

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Klucze impulsowe

Klucze pneumatyczne impulsowe Udarowe klucze impulsowe znajdują powszechne zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystywana jest pneumatyka. Możliwości, jakie one zapewniają pozwalają na precyzyjne dokręcanie oraz odkręcanie śrub i elementów złącznych, gwarantują stabilną pracę oraz bezpieczeństwo pracy.
 
Impulsowe klucze pneumatyczne z udarem powszechnie wykorzystuje się w mechanice pojazdowej, a także w mechanice maszynowej, w działach utrzymania ruchu i nie tylko.  Klucze impulsowe pneumatyczne wykonane są z wysokiej jakości podzespołów mechanicznych. Dzięki zastosowaniu sprężonego powietrza do ich napędzania są bardzo tanie w utrzymaniu i jednocześnie niezwykle efektywne.
 
W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo klucze udarowe o zróżnicowanej technologii wykonania, zarówno proste jak i z kątowym uchwytem, począwszy od kluczy niskoobrotowych, aż po klucze wysokoobrotowe, stosowane w mechanice i przemyśle ciężkim, gdzie istnieje konieczność  dokręcania elementu na wysokich obrotach i z wysokim momentem obrotowym, a także przy użyciu dużej siły.
Rozwiń opis
Zwiń opis