Narzędzia pneumatyczne

Ocena: 4.80 / 5 (3505 głosy)
Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne z wielu względów znajdują coraz szersze zastosowanie w przemyśle, branży motoryzacyjnej oraz w utrzymaniu ruchu. Podstawową zaletą tych narzędzi jest jednak to, że cechuje je wysoka sprawność oraz bardzo niski koszt eksploatacji. Dlatego narzędzia pneumatyczne coraz częściej zastępują w pracy stacjonarnej narzędzia elektryczne, działające na akumulatory, a nawet podzespoły, które do tej pory działały na hydraulice. Narzędzia te napędzane są przez sprężone powietrze, dzięki temu pracują znacznie taniej i są znacznie efektywniejsze, a przy tym psują się zdecydowanie rzadziej, bowiem oprócz podzespołów mechanicznych praktycznie nie posiadają elektryki i elektroniki, która jest najbardziej newralgicznym elementem każdego narzędzia i urządzenia.

W ofercie sklepu EBMiA, znajdują się zarówno podstawowe narzędzia pneumatyczne, takie jak wiertarki, wkrętarki, specjalne szlifierki, młotki czy też klucze pneumatyczne, jak również narzędzia często stosowane w branży motoryzacyjnej, czyli wszelkiego rodzaju pistolety do przedmuchu oraz pompowania kół, pistolety do piaskowania  oraz specjalne pompy oleju. W ofercie EBMiA znajdują się także narzędzia specjalistyczne, czyli specjalne nitownice, zaciągarki, a nawet pistolety do tynkowania, pneumatyczne smarownice, wyrzynarki, balansery oraz zszywacze. Część z tych narzędzi idealnie sprawdzi się więc w branży remontowo – budowlanej, gdzie potrzebna jest wysoka wydajność i bardzo duża precyzja.

Cała oferta narzędzi pneumatycznych gwarantuje Państwu dostęp do wszelkiego typu urządzeń, które mogą być potrzebne nie tylko na halach produkcyjnych, ale również w warsztatach mechanicznych, placach budowy czy też w lakierniach lub innych zakładach usługowych.

Rozwiń opis
Zwiń opis