Filtruj

pojemność zbiornika

pojemność zbiornika

zużycie powietrza

zużycie powietrza

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pistolety lakiernicze

Pistolety lakiernicze

Pistolet lakierniczy to narzędzie, od którego wymaga się bardzo wysokiej jakości oraz precyzji, szczególnie w przypadku zastosowania go do poważnych zadań blacharskich, jak chociażby podczas malowania blach samochodowych. Pistolety lakiernicze mogą być pistoletami wysoko lub niskociśnieniowymi, natomiast dobry pistolet lakierniczy pneumatyczny, powinien cechować się płynną pracą, bardzo szybką i jednocześnie łatwą regulacją oraz oszczędnością, która będzie objawiała się w równomiernym rozłożeniu warstwy lakierniczej oraz oszczędności bezpośrednio na zużytej farbie i lakierze.

W ofercie EBMiA znajdują się zarówno wysoko jak i niskociśnieniowe pistolety pneumatyczne do lakierowania. Urządzenia te z pewnością znajdą zastosowanie w zakładach blacharskich, profesjonalnych zakładach lakierniczych oraz w przemyśle, gdzie malowanie odbywa się w postaci mokrej z zastosowaniem odpowiednich farb. Wszystkie pistolety pneumatyczne do lakierowania to produkty profesjonalne, trwałe, funkcjonalne i bardzo efektywne, szczególnie jeśli chodzi o zastosowanie oszczędności oraz wykorzystywanie materiału w postaci lakieru.

Oferujemy Państwu profesjonalne pistolety lakiernicze przeznaczone do nakładania powłok malarsko - lakierniczych i zabezpieczeń anty-korozyjnych.

W ofercie posiadamy:

  • Pistolety malarskie wysoko ciśnieniowe (HP) i niskociśnieniowe (HVLP) oraz wymienne dysze w zakrese od 0,8 do 2,5 mm pozwalają nanosić materiały lakiernicze o żądanej grubości warstwy podkładowej jak i nawierzchniowej.
  • Dzięki nowym technikom zastosowanym w pistoletach z serii HVLP, LVLP i LVMP, podczas pracy można uzyskać znakomitą powierzchnie natrysku oraz znaczną oszczędność lakieru (od 10 do 30%)
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.