Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Zszywacze pneumatyczne i sztyfciarki

Zszywacze pneumatyczne i sztyfciarki

Zszywacze pneumatyczne oraz sztyfciarki to urządzenia przeważnie wykorzystywane w przemyśle oraz branży budowlanej. Jednocześnie są to narzędzia, które mogą być użytkowane w przemyśle oraz w branży produkcyjnej, zarówno do samej produkcji, jak chociażby w przypadku magazynów do pakowania podzespołów czy też gotowych wyrobów. Dzięki wysokiej funkcjonalności oraz możliwości efektywnego sprężania powietrza, zarówno zszywacz pneumatyczny jak i sztyficarki pneumatyczne, są bardzo funkcjonalne i niezwykle silne, ponadto mogą pracować szybciej niż odpowiedniki tych narzędzi w postaci elektrycznej.

W ofercie EBMiA znajdują się sztyfciarki i zszywacze pneumatycznego każdego typu. Posiadamy szeroką ofertę tych urządzeń, zatem każdy działający w branży budowlanej czy też w branży przemysłowej bezproblemowo dopasuje narzędzie do swoich indywidualnych potrzeb. Profesjonalne sztyfciarki i zszywacze pozwalają na efektywne wykorzystywanie ich w różnych zadaniach, natomiast narzędzia z naszej oferty cechuje twarda i jednocześnie zwarta konstrukcja oraz niska waga, dzięki czemu operator może swobodnie operować nią przez długi czas.

Zszywacze pneumatyczne to narzędzia stosowane do wykonywania solidnych, trwałych i efektywnych łączeń. Będą doskonałą pomocą przy wykonywaniu prac tapicerskich, dekoratorskich, wykończeniowych, a nawet budowlanych. Zobacz, jakie zszywacze pneumatyczne znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Zszywacze pneumatyczne swoim działaniem przypominają pistolety. Zszywki, które są zlokalizowane wewnątrz urządzenia, wyrzucane są z dużą prędkością i siłą, dzięki czemu umożliwiają szybkie i dość proste przytwierdzenie materiałów do powierzchni drewnianych lub drewnopodobnych. Zszywacze pneumatyczne są głównie używane przez fachowców w odróżnieniu od standardowych zszywaczy, które przydadzą się w każdym warsztacie.

Poza zszywaczami pneumatycznymi w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także sztyfciarki, czyli urządzenia do łączenia ze sobą grubszych materiałów. Sprawdzą się podczas kładzenia boazerii czy parkietów. Posiadamy w sprzedaży także urządzenia hybrydowe, które łączą sobie właściwości zszywaczy oraz sztyfciarek. Przed zakupem warto zapoznać się z zastosowaniem każdego z tych urządzeń, by wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie. Co ciekawe, niektóre modele tych narzędzi sprawdzą się przy pracach dekarskich oraz instalacyjnych. Dzięki temu, że wybór jest tak duży, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli zszywaczy pneumatycznych – znajdą się zarówno tańsze, jak i droższe urządzenia.

Przed zakupem warto zapoznać się z różnymi rozwiązaniami, ponieważ każde z nich ma nieco inne parametry, wykonane jest z innych materiałów i ma również odmienne zastosowanie. A to wszystko wpływa na ostateczną cenę urządzenia. Pamiętaj, że solidny zszywacz czy sztyfciarka posłużą Ci na długie lata. Nie jest jednak konieczne, by sięgać po sprzęt z najwyższej półki, jeśli na co dzień nie pracujesz w zakładzie tapicerskim czy przemysłowym. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Rozwiń opis
Zwiń opis