Prowadnice liniowe SKF

Prowadnice szynowe SKF

W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne prowadnice szynowe SKF serii LLT, które dostępne są w różnych wymiarach oraz z różnymi wózkami i dodatkowym wyposażeniem. Każda z prowadnic liniowych, jaka znajduje się w naszej ofercie, różni się klasą dokładności oraz napięciem wstępnym. Pozwala to na dopasowanie elementu do specyfiki różnych aplikacji.

Prowadnice liniowe dostępne są w różnych długościach, co pozwala na zaprojektowanie urządzenia o nieograniczonych możliwościach. Prowadnice wykorzystywane są m.in. w branżach obróbki drewna, w maszynach do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych oraz w branży medycznej lub w maszynach pakujących.

Oferowane przez nas prowadnice liniowe produkowane są z bieżniami w układzie X, przy zachowaniu pomiędzy elementami tocznymi a bieżniami wynosi 45 stopni. Zapewnia to dużą dokładność oraz jednakową nośność we wszystkich kierunkach. Tego typu układ oraz charakterystyka pozwala na dużą dowolność w projektowaniu urządzeń, oraz systemów wykorzystujących prowadnice liniowe.

Rozwiń opis
Zwiń opis