Lutowanie

Lutowanie, spawanie, kucie Spawalnictwo - lutowanie to szeroka kategoria w naszym sklepie, w którym znajdziecie Państwo wiele materiałów eksploatacyjnych, z których korzystamy przy okazji korzystania z lutowni. Wszystkie przedmioty w tej kategorii zostały starannie dobrane przez naszych ekspertów, tak by spełniły Państwa oczekiwania i byśmy byli pewni, że sprzedajemy towar najwyższej jakości. Najważniejszymi produktami w tej kategorii są pałeczki do lutowania ale także druty lutownicze - mosiężne oraz cynowe dostępne w różnych ilościach i rodzajach. Znaleźć można w tej kategorii również spoiwa cynowe oraz topniki do lutowania. Wybór jest szeroki w związku z tym warto wiedzieć czym się kierować dokonując wyboru poszczególnych produktów.

W kategorii spawalnictwo - lutowanie jednym z ważniejszych i najczęściej kupowanych przez naszych klientów artykułów są druty lutownicze cynowe. Możemy nabyć je w naszym sklepie o różnych średnicach ale przede wszystkim w różnych opakowaniach (opakowaniach o różnych wagach). W zależności od tego jak często korzystamy z tych drutów warto wybrać opakowanie - szpule o odpowiedniej wadze - wiadomo, że opakowania o większych wagach są bardziej ekonomiczne.

Wiele drutów do wyboru mamy także w kategorii drutów mosiężnych - tu także znajdzie się kilka przedmiotów do wyboru - ponownie opakowań o różnych wagach z drutami o różnych średnicach.

Istotnym punktem jest także topnik - najpopularniejszy w naszym sklepie to topnik przeznaczony do drutów twardych nie zawierający fluorków o drobnokrystalicznej strukturze. W kategorii lutowanie znajdziemy oczywiście także pałeczki do lutowania - które zadowolą z pewnością nawet najbardziej wymagających klientów także tych, którymi posługiwać się nimi będą codziennie w swojej zawodowej pracy.
W przypadku problemów ze znalezieniem odpowiedniego towaru w kategorii lutowanie - zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta, która zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania oraz rozwieje wątpliwości byście wybrali Państwo odpowiedni dla siebie towar.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: TYSEWLD-2

Lut spawalniczy fi 2,0 TYSWELD

Cena
483,75 zł / szt.
393,29 zł bez VAT

32,25 zł / 1 kg

Drut manganowo-krzemowy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG stali niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych oraz drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych w osłonie gazów. Pozwala na stosowanie zarówno wysokich natężeń prądu przy łuku natryskowym, jak i niskich przy zwarciowym przenoszeniu metalu.

Termin realizacji:
24h
Indeks: PR-1341

Spoiwo lutownicze 1,0mm szpulka 0,1kg bezołowiowa SN99

Cena
38,49 zł / szt.
31,29 zł bez VAT

384,90 zł / 1 kg

Spoiwo zawiera ołów i jest przeznaczone do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych

Termin realizacji:
7 - 14 dni
Indeks: CH-0183

Topnik do lutowania Cynel-Cu/100g 100g żel butelka Cynel Unipress

Cena
12,13 zł / szt.
9,86 zł bez VAT

121,30 zł / 1 kg

Topnik lutowniczy w postaci żelu, zawierający mieszaninę soli organicznych (wg PN EN 29454 oznaczenie 3.1.1).

Przeznaczony jest do stosowania przy lutowaniu miedzianych instalacji hydraulicznych.

Termin realizacji:
24h