Filtruj

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Waga (kg)

Waga (kg)

Dostępność

Dostępność

Nowe i Polecane

Lite druty spawalnicze do metali kolorowych

Druty spawalnicze do metali kolorowych

Lite druty spawalnicze do metali kolorowych to produkty bardzo często wybierane przez naszych klientów, którzy w swojej codziennej pracy korzystają ze spawarek. Jest to materiał eksploatacyjny, którego regularne uzupełnianie jest gwarancją płynności pracy każdego warsztatu. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście litych drutów spawalniczych do metali kolorowych, które są produktami o najwyższe jakości - zostały starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów.
 
Przed zakupem warto zastanowić się przede wszystkim nad średnicą drutu jaka będzie potrzebne ze względu na posiadane urządzenie a także ze względu na to co będziemy ostatecznie spawać. Podstawą jest oczywiście także materiał, który chcemy spawać. W zależności od tego czy chcemy spawać stal czy aluminium należy dobrać odpowiedni materiał spawalniczy. W bardziej szczególnych przypadkach należy zwrócić uwagę także na umowną granicę plastyczności czy wytrzymałość na rozciąganie poszczególnych drutów spawalniczych.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo na przykład druty do ogólnego zastosowania, które są często stosowane. Niestety drut ten nie jest bardzo podatny na pękanie w wyniku korozji szczególnie w przypadku temperatur powyżej 60 stopni. Mamy w ofercie także druty przeznaczone specjalnie do spawania aluminium a także aluminium z niewielkimi domieszkami innych metali. Warto zwrócić uwagę czy poszczególny stop może być obrabiany cieplnie czy też nie ma takiej możliwości. W przypadku gdy jest nam to potrzebne należy również sprawdzić na ile odporny na ścieranie będzie spaw wykonany przy pomocy danego drutu. Szczególną uwagę trzeba również zachować gdy chcemy by nasz spaw by odporny na działanie wysokich temperatur.

W kategorii lite druty spawalnicze do metali kolorowych, znajdziecie Państwo wiele towarów, które zostały dla Państwa wygody szczegółowo opisane - w przypadku wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z obsługi klienta.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.