Tarcze do cięcia i szlifowania

Ocena: 4.81 / 5 (3677 głosy)
Tarcze do cięcia i szlifowania Tarcze do szlifowania to niezbędny element do prac specjalistycznych. Idealne zarówno do użytku indywidualnego, jak i zastosowań fabrycznych. Służą do cięcia oraz szlifowania metalu, drewna i wielu rodzajów tworzyw sztucznych. Precyzyjnie i kompleksowo wykonają najbardziej profesjonalne zadania oraz projekty wymagające dokładności i staranności.
           
W naszym asortymencie znajdą Państwo tarcze do szlifowania metali nieżelaznych, stali nierdzewnej, kamieni, drewna oraz żeliwa. Tarcze do cięcia oferowane w naszym sklepie gwarantują wysoką wydajność, bezpieczeństwo użytkowania i doskonały efekt. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, nadają się do szerokiej i długotrwałe eksploatacji.

Ergonomiczny kształt oraz wiele dostępnych wymiarów pozwala dopasować konkretny rodzaj tarczy do Państwa potrzeb. Do wyboru tarcze płaskie i odsadzone, zapewniające komfort użytkowania.
Idealnie dostosowane do odpowiednich narzędzi i akcesoriów, z którymi tworzą kompatybilne zestawienie. Zmniejszają poziom hałasu oraz ilość drgań przenoszonych na operatora. 
Rozwiń opis
Zwiń opis