Powrót do Elementy Złączne

Filtruj

Przyłącze

Przyłącze

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Czwórniki

Ocena: 4.79 / 5 (29 głosy)
Czwórnik

Czwórnik to bardzo cenny element wielu instalacji hydraulicznych. Pozwala w łatwy sposób rozbudować cały system. Jego znaczenie jest tak duże, że pojawia się w wielu branżach reprezentujących rozmaite gałęzie przemysłu. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę tych elementów.

Czwórniki znajdujące się w naszym sklepie to w rzeczywistości cztery odmiany. Odróżniają się przede wszystkim wielkością przyłączy. Dostępne rozmiary to 1/2, 1/4, 1/8 i 3/8”, dzięki takiej różnorodności mogą Państwo bez problemów dopasować czwórnik do potrzeb. W przypadku, gdy poszukiwanego elementu nie ma w naszej ofercie, możemy z łatwością go dla Państwa sprowadzić. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami.

Każdy czwórnik, który proponujemy to część najwyższej jakości. Jesteśmy tego pewni, ponieważ powstaje z najlepszych materiałów. Ponadto zaopatrujemy się wyłącznie u renomowanych producentów. Zatem opisywane części będą doskonale spełniać swoje zadania przez długi czas. Po zamontowaniu nie będą przeciekać ani nie ulegną uszkodzeniu.

Oprócz czwórników w naszej ofercie znajdują się też inne wyroby. Dysponujemy ogromną gamą części maszyn, urządzeń czy też narzędzi. Akcesoria hydrauliczne warte polecenia to między innymi:

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.