Powrót do Armatura pneumatyczna

Filtruj

Typ

Typ

Wąż

Wąż

Przyłącze

Przyłącze

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Złącza Obrotowe

Ocena: 4.85 / 5 (48 głosy)
Złącza obrotowe do przewodów miękkich i twardych

Złącze obrotowe to jedna z nowości  w zakresie mechaniki pneumatycznej. Złącza te można bez problemu stosować w trudno dostępnych miejscach. Za sprawą obrotowej końcówki, tego typu złącza mogą być stosowane na przewodach miękkich, ale również takich o wyjątkowo dużej twardości. Dzięki temu są one niezwykle przydatne tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania specjalistycznych przewodów pneumatycznych. 

Złącza obrotowe występują w kilku odmianach różniących się typem przyłącza. To dla Państwa olbrzymia zaleta, znacznie łatwiejsze staje się dopasowanie złącza do aktualnych potrzeb. Może się zdarzyć, że poszukiwanego przez Państwa złącza nie będziemy mieć w ofercie. Nie jest to problem, ponieważ jesteśmy w stanie sprowadzić je dla Państwa. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami.

Każde obrotowe złącze dostępne w naszym sklepie doskonale spełnia swoje zadania. Pozwala na stworzenie świetnie działającego systemu, którego wydajność będzie stała na wysokim poziomie. Dajemy Państwu w atrakcyjnej cenie elementy doskonałej jakości. Powstają w zakładach renomowanych producentów i będą działać długo i bezproblemowo.

Złącza obrotowe to tylko część naszej bogatej oferty. Znajduje się w niej znacznie więcej elementów, są to części maszyn, urządzenia i oczywiście osprzęt hydrauliczny. Uwagę warto zwrócić na:

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.