Obejmy Zaciskowe

Ocena: 4.79 / 5 (632 głosy)
Opaski zaciskowe, obejmy zaciskowe, zaciski.

Obejma zaciskowa należy do akcesoriów wchodzących w skład armatury pneumatycznej. Może spełniać kilka zadań, lecz najważniejszym z nich solidne mocowanie węży na rurach- obejmę wystarczy umieścić w wybranym miejscu i dokręcić znajdującą się na niej śrubę. To spowoduje zaciśnięcie się. Tego typu elementy znajdują zastosowanie w wielu rozmaitych firmach z różnych gałęzi przemysłu.

Obejmy zaciskowe znajdujące się w naszym sklepie podzielono na trzy kategorie dla łatwiejszego odnalezienia stosownych modeli. W ofercie mamy więc opaski Jubilee W1-DIN, opaski ślimakowe 9 mm oraz obejmy zaciskowe SUPER CLAMP W2. Taka różnorodność pozwala na dopasowanie odmiany do potrzeb. Na Państwa życzenie możemy sprowadzić takie modele, których na co dzień nie posiadamy w asortymencie.

Niezależnie od modelu, każda obejma zaciskowa znajdująca się w naszym sklepie prezentuje najwyższą jakość na rynku. Muszą Państwo wiedzieć, że współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy korzystają ze starannie dobranych surowców. Obejmy będą sprawować się doskonale przez długi czas.

Poza obejmami zaciskowymi, w naszej ofercie znajduje się znacznie więcej sprzętu. U nas znajdą Państwo części maszyn CNC, elektronarzędzia, wiertła i wiele innych elementów. Jeśli zaś chodzi o pneumatykę to proponujemy między innymi:

Rozwiń opis
Zwiń opis