Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-10MC

Ocena: 4.74 / 5 (34 głosy)
FBs-10MC

Firma FATEK przygotowała całą linię sterowników z serii MC. Najmniejszym z nich jest model FBs-10MC. Cechują go bardzo małe rozmiary, które nie oddają jednak możliwości sprzętu. Te są bowiem naprawdę duże, a produkt sprawdza się znakomicie w sterowaniu układami. Odpowiednio zaprogramowany jest w stanie poradzić sobie z obsługą naprawdę wielu urządzeń. Umiejętnie wykorzystany może sprawdzić się zatem doskonale i może być bardzo wygodny w użytkowaniu przez każdego. Sterownik jest zatem jak najbardziej wart zainteresowania. Jego dobra cena w naszym sklepie tylko podnosi korzyści wynikające z użytkowania tego typu sprzętu.

FBs-10MC jako najmniejszy sterownik z serii MC wyposażony jest w 6 wejść cyfrowych oraz 4 wyjścia. Wejścia pracują w częstotliwości 20kHz, z wyjątkiem dwóch, które oferują 100kHz. W przypadku wyjść to 2 pracują w częstotliwości 100kHz, a 2 w 20kHz. Obsługa tych częstotliwości przekłada się na bardzo dobre rezultaty i pozwala na przetworzenie większości dostarczanych do urządzenia sygnałów. Sterownik poradzi sobie zatem z większością zadań, które zostaną przed nim postawione. W zależności od wybranego modelu można komunikować się ze sterownikiem poprzez port USB lub RS232. Programowanie sprzętu może odbyć się zatem w najbardziej komfortowy sposób.

FBs-10MC to jakość, do której firma FATEK już przyzwyczaiła swoich klientów. Jakość, która gwarantuje bezproblemowe korzystanie ze sprzętu przez naprawdę długi czas. W ten sposób można naprawdę wiele na takowych zyskać i być bardzo szczęśliwym z wybrania ich dla siebie. Jakość produktów korzystanie z nich czyni znacznie przyjemniejszym dla wszystkich osób.

W naszym sklepie odnajdziesz idealny dla siebie sterownik FBs-10MC. Odnajdziesz sprzęt, którego parametry pozwolą Ci na komfortowe użytkowanie go. Posiadamy wiele sterowników z serii MC, z których możesz skorzystać. Dopasujesz zatem spośród dostępnych u nas produktów te najbardziej dostosowane do swoich potrzeb. Zapraszamy do wykonania zakupów właśnie u nas.

6 punków 24VDC wejście cyfrowe (2 wejścia 100 kHz,4 wejścia 20KHz);
4 wyjścia (R/T/S) cyfrowe (model "T" 2 wyjścia 100kHz,2 wejścia 20kHz wyjścia);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.