Seria MC

Seria MC

Seria MC sterowników programowalnych PLC od firmy FATEK to gwarancja wysokiej jakości i bardzo wygodnego korzystania z produktów i ich wszystkich możliwości. Na użytkowaniu takowych można naprawdę wiele zyskać i tworzyć za pomocą tych sterowników bardzo dobre układy automatyczne, które w swoim zadaniu będą sprawdzały się znakomicie. Warto więc zastanowić się nad wybraniem odpowiedniego sterownika programowalnego z oferty naszych sklepów. Wybór produktów jest natomiast niezwykle szeroki.

Sterowniki z serii MC mają zastosowanie również w pozycjonowaniu NC. Oprócz tego maksymalna częstotliwość na wejściach i wyjściach TTL może wynieść do 200kHz. Dostępne są aż 4 osie sterowania NC, a także interpolacja liniowa między osiami oraz RTC. W połączeniu z obsługą przerwań i dużymi możliwościami rozbudowy urządzeń powoduje to, że korzystanie z tych sterowników jest naprawdę korzystne dla wszystkich osób. Istnieje bowiem możliwość rozszerzenia sterowników do 5 portów komunikacyjnych, do 32 modułów oraz wyposażenia w kolejne wejścia i wyjścia o częstotliwości pracy 200kHz. Można każdy sterownik z serii MC zatem idealnie dopasować do swoich potrzeb. W ten sposób skorzystanie z jego wszystkich możliwości będzie naprawdę banalnie proste.

W ofercie naszego sklepu posiadamy sterowniki MC o różnych ilościach portów. Od najmniejszych sterowników, które łącznie posiadają 10 portów po najbardziej rozbudowane, które posiadają po 60 portów. Za ich pomocą można tworzyć niezwykle rozbudowane układy automatyczne, które będą działały przez naprawdę długi czas i będzie można naprawdę wiele zyskać na korzystaniu z takowych i możliwe będzie czerpanie z nich bardzo dużego zadowolenia.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania konkretnych sterowników dla siebie. Możliwe jest u nas bowiem naprawdę komfortowe dopasowanie produktów do swoich potrzeb i zdecydowanie się na takie, które to w swoim zadaniu sprawdzą się bardzo dobrze i użytkowanie których będzie naprawdę przyjemne. Nasze sterowniki z serii MC to gwarancja zadowolenia z nich.

Rozwiń opis
Zwiń opis