Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-10MA

Ocena: 4.74 / 5 (35 głosy)
„Sterownik PLC FBs-10MA - EBMiA.pl

Wśród sterowników do jednostek głównych z serii FBs znajdziecie u nas Państwo także sterownik PLC FBs-10MA wyprodukowane przez firmę FATEK. Sterowniki te są integralną częscią naszej oferty jeśli chodzi o wybór produktów należących do grupy sterowników programowalnych PLC. Nasi eksperci przejrzeli dostępne na rynku produkty z tej kategorii aby wybrać i przygotować dla Państwa te, które naszym zdaniem są opłacalne, niezawodne  i bezpieczne. Nasze towary posiadają właściwe certyfikaty oraz atesty UE, dzięki czemu macie Państwo pewność, że produkt będzie niezawodny. Potwierdzeniem tego są także opinie setek naszych zadowolonych kontrahentów.
 
Sterowniki PLC FBs-10MA, które znajdziecie Państwo w naszej oofercie posiadają standardowo 6 wejść cyfrowych VDC w tym 4 wejścia 10 kHZ. Posiadają również 4 wyjścia cyfrowe – w przypadku modelu T są to wyjścia o częstotliwości 10 kHz. Model U posiada jeden port USB – mooże zostać rozszerzony do 3. Sterowniki PLC FBs-10MA są wyposażone w wyjścia przekaźnikowe, natomiast nie posiadają zegarów RTC. Niestety w przypadku tych produktów nie ma także możliwości rozszerzenia.  Napięcie zasilania w tych produktach to 230 VAC.

Wybór sterownika z grupy sterowników PLC FBs-10MA może nie być prosty. Z tego względu oferujemy Państwu, wsparcie naszego działu obsługi klienta. Nasi doświadczeni konsultanci, eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją różnorodne wątpliwości, dzięki czemu wybór odpowiedniego sterownika jednostki głównej PLC FBs-10MA powinien być dla Państwa znacznie przyjemniejszy i prostszy. Gdyby oferowane przez nas sterowniki nie spełniały Państwa wymagań, chętnie zamówimy także towar na Państwa zlecenie. Kupując u nas macie Państwo także pewność, że towary zostały tak dobrane przez naszych specjalistów byście przy zakupie mieli pewność, że jest to towar najwyższej jakości.

6 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz);
4 wyjścia (R/T/S) cyfrowe (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model bez "U" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);
wejścia/wyjścia nie mają możliwości rozszerzenia

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.